اخبار 3 خرداد, 1402 12:44 ب.ظ
اخبار 3 خرداد, 1402 12:44 ب.ظ

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه موسسه در حاشیه آیین رونمایی ارزش مالکانه

در حاشیه آیین رونمایی از طرح بزرگ ارزش مالکانه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن اقدام به برپایی نمایشگاه دستاوردها و ظرفیت‌های خود، پذیرای موعوین حاضر در این آیین باشکوه بودند.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، نمایشگاه دستاوردها و ظرفیت‌های مجموعه موسسه در حاشیه آیین رونمایی طرح ارزش مالکانه که روز 31 اردیبهشت 1402 در اردوگاه شهید باهنر برپا شده بود شد، با حضور تعدادی از مقامات کشور، اعضای هیات‌امنا موسسه، اعضای هیت‌مدیره و معاونان موسسه و مدیران‌عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه افتتاح و مورد استقبال و بازدید مدعوین همایش قرار گرفت.

در این مراسم حجت‌الاسلام نیکزاد مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش و دکتر محسن علیزاده نماینده مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند. همچنین اعضای هیات امنای موسسه از جمله سرکار خانم لیلی نظرپور، دکتر امین‌الله سالاری، محسن مسعودی در مراسم افتتاح نمایشگاه حاضر شدند.

دکتر نجف‌پورکردی عضو هیات مدیره و مدیرعامل موسسه و مهندس باقرنژاد عضو هیات مدیره و معاون برنامه‌ریزی و توسعه به همراه دکتر زاهدی‌اول معاون مالی و سرمایه انسانی و دکتر فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌ها از غرفه‌های نمایشگاه بازدید کردند.

مهندس نخجوانی مدیرعامل هلدینگ‌ سرمایه‌گذاری فرهنگیان، دکتر بابازاده مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ، دکتر خدادادی مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس و مهندس نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم و تعدادی از مدیران عامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت‌ها نیز در نمایشگاه دستاوردها حضور داشتند.

در این نمایشگاه بیش از 30 شرکت تابعه هلدینگ‌های پتروفرهنگ، سرمایه‌گذاری فرهنگیان، تدبیرگران اطلس و ساختمانی معلم در غرفه‌های جداگانه به ارائه و معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های خود پرداختند.

نمایشگاه دستاوردها و معرفی ظرفیت‌های هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در روز 31 اردیبهشت و همزمان با آیین رونمایی طرح ارزش مالکانه در سالن جنبی همایش برقرار بوده و پذیرای مدعوین و بازدیدکنندگان بود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

پست های مرتبط