اخبار 16 اسفند, 1401 6:14 ب.ظ
اخبار 16 اسفند, 1401 6:14 ب.ظ

در حاشیه همایش سراسری مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفت؛

برگزاری نمایشگاه دستاوردها و ظرفیت‌های هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه موسسه

وزیر آموزش و پرورش ضمن بازدید از غرفه هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در نمایشگاه دستاوردها و ظرفیت‌های مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، ضمن قدردانی از زحمات همه کارکنان شاغل در شرکت‌های تولیدی و خدماتی موسسه، بر سودآوری حداکثری، ارزش‌آفرینی و ارائه خدمات شایسته به اعضا تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، نمایشگاه دستاوردها و ظرفیت‌های مجموعه موسسه در حاشیه همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه که در روزهای 13 و 14 اسفند 1401 در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، با حضور دکتر نوری وزیر آموزش و پرورش، اعضای هیات امنا، دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل و معاونان موسسه و همچنین تعدادی از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها، افتتاح و مورد استقبال مدیران مجموعه قرار گرفت.

در این نمایشگاه بیش از 30 شرکت تابعه هلدینگ‌های پتروفرهنگ، سرمایه‌گذاری فرهنگیان، تدبیرگران اطلس و ساختمانی معلم در غرفه‌های جداگانه به ارائه و معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های خود پرداختند.

وزیر آموزش و پرورش ضمن بازدید از غرفه هلدینگ پتروفرهنگ، در جریان تولیدات مجمتع‌های پتروشیمی این هلدینگ قرار گرفته و بر تکمیل زنجیره ارزش و ورود به صنایع پایین دستی به منظور ایجاد ارزش افزوده برای فرهنگیان تاکید کرد.

دکتر نوری در جریان بازدید از غرفه شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان، سرمایه‌گذاری‌ در حوزه‌های پربازده و ارزش‌آفرین را جزو اهداف اصلی این هلدینگ عنوان کرد.

رییس هیات امنای موسسه همچنین ضمن بازدید از غرفه هلدینگ تدبیرگران اطلس، ارائه خدمات شایسته با مزیت رقابتی به اعضای موسسه و سایر فرهنگیان را بسیار مهم ارزیابی کرده و بر حرکت شرکت‌های این هلدینگ به سمت طرح‌های نوآورانه و استفاده از فناوری‌های نوین در ارئه خدمات تاکید کرد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در بازدید از غرفه هلدینگ ساختمانی معلم، ارائه خدمات مسکن شایسته به فرهنگیان به ویژه در طرح ملی مسکن را فرصتی کم‌نظیر برای خدمت به فرهنگیان به ویژه اعضای موسسه دانست که باید برای آن برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.

نمایشگاه دستاوردها و معرفی ظرفیت‌های هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در روزهای 13 و 14 اسفند 1401 همزمان با همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در سالن جنبی همایش برقرار بوده و پذیرای مدیران و بازدید کنندگان بود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

پست های مرتبط