اخبار 12 مهر, 1401 9:32 ق.ظ
اخبار 12 مهر, 1401 9:32 ق.ظ

رییس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد:

برگزاری همایش فرهنگیان عضو موسسه در راستای شفاف‌سازی

دکتر محمد دلبری در دومین جلسه کمیته تعاملات راهبردی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از برگزاری همایش فرهنگیان عضو موسسه به منظور تعامل با فرهنگیان خبر داد و گفت: پاسخگویی به فرهنگیان، اعتمادسازی ضرورتی انکارناپذیر است که باید به جد در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دومین جلسه کمیته تعاملات راهبردی موسسه 11 مهر 1401 با حضور اعضای کمیته برگزار و بر اطلاع‌رسانی بموقع در خصوص موفقیت‌ها و دستاوردهای موسسه تاکید شد.
دکتر دلبری رییس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جایگاه رییس کمیته بر اهمیت موضوع تعاملات با اعضا تاکید و گفت: کارهای بسیار خوبی در موسسه انجام شده و در حال انجام است که باید به بهترین شکل ممکن اطلاع‌رسانی شود تا اعضای موسسه، جمیع فرهنگیان و افکار عمومی در جریان این موفقیت‌ها قرار بگیرند.
وی افزود: بخشی از این کارهای خوب که باید اطلاع‌رسانی شود مربوط به محاسبه ارزش مالکانه، احیای بانک سرمایه، تنوع پرتفوی سرمایه‌گذاری و ورود به بازار سرمایه است.
رییس هیات مدیره موسسه تصریح کرد: باید دستاوردها و موفقیت‌های موسسه و شرکت‌های اصلی و تابعه در حوزه‌های مختلف، به شکل کاملا شفاف و بموقع به اطلاع اعضا رسانده شود تا فرهنگیان آگاهی کاملی نسبت به مجموعه متعلق به خودشان پیدا کنند و به ایجاد امید و اعتماد در بین آنها بیانجامد.
در این جلسه همچنین در خصوص فرآیند و نحوه برگزاری همایش فرهنگیان عضو موسسه که قرار است در روزهای 19 و 20 مهر و با حضور 80 نفر از اعضای موسسه از سراسر کشور برگزار شود، صحبت شد.
 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − پنج =

پست های مرتبط