اخبار 9 اسفند, 1399 12:51 ب.ظ
اخبار 9 اسفند, 1399 12:51 ب.ظ

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی درگفتگو با مجله نگاه؛

بسته‌ «آزمایش در خانه» به‌عنوان مکمل آموزش‌های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرار گرفت

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی در گفتگو با مجله خبری، تحلیلی و تصویری نگاه، به تشریح بسته‌ «آزمایش در خانه» پرداخت و افزود: این بسته آزمایشگاهی به‌عنوان مکمل آموزش‌های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش،علی‌محمد مصلحی با اشاره به شرایط ناشی از کرونا اظهار کرد: تعطیلی مدارس باعث شده تا دانش آموزان از طریق فضای مجازی آموزش‌های خود را پیگیری نمایند.
وی بابیان اینکه شرکت صنایع آموزشی در راستای رفع این ضعف آموزش مجازی و تکمیل این نوع آموزش‌ها، اقدام به تولید محصولاتی برای کمک به دانش آموزان نموده است، اظهار کرد: محصولات مذکور ویژه پایه‌های مختلف ارائه‌شده، از اول ابتدایی تا نهم متوسطه و تعدادی از آزمایش‌های موجود در کتاب درسی را نیز پوشش می‌دهد تا دانش آموزان با مونتاژ قطعات این بسته اقدام به انجام آزمایش‌های درسی کنند.
مصلحی ادامه داد: در همین راستا در صفحه‌های کتاب، بارکدهایی قرار داده‌شده است و دانش آموزان می‌توانند از طریق این بارکدها فیلم آزمایش‌ مربوطه را مشاهده کنند.
شرکت صنایع آموزشی از شرکت های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان، انواع محصولات سرگرمی‌های علمی خلاق، بازی‌های فکری و آموزشی، تجهیزات آموزشی، کمک‌آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی را برای کلیۀ دوره‌های تحصیلی متناسب با شرایط زمان، تغییرات فن‌آوری، برنامه‌ریزی و محتوای کتاب‌های درسی طراحی، نمونه‌سازی و تولید می‌کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + سه =

پست های مرتبط