اخبار 27 آذر, 1401 8:50 ق.ظ
اخبار 27 آذر, 1401 8:50 ق.ظ

دکتر نجف‌پورکردی خبر داد:

تاسیس هلدینگ صنعتی و معدنی فرهنگیان با هدف بهبود پرتفوی سرمایه‌گذاری

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از راه‌اندازی هلدینگ صنعتی و معدنی فرهنگیان بر اساس مصوبه هیات مدیره موسسه خبر داد و تاسیس این هلدینگ را در راستای بهبود پرتفوی سرمایه‌گذاری موسسه و ساماندهی شرکت‌های تولیدی و صنعتی مجموعه دانست.

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی همچنین طی حکمی، دکتر علیرضا فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌های موسسه را به ریاست کارگروه ویژه ساماندهی شرکت‌ها و استقرار هلدینگ صنعتی و معدنی فرهنگیان منصوب کرد.
وی در این حکم بر بررسی وضعیت مالی کلیه شرکت‌های تولیدی و صنعتی و ارائه سازوکارهای عملیاتی جهت ساماندهی و ارزش افزوده و تعیین تکلیف آن تاکید کرده است.
مدیرعامل موسسه همچنین بررسی و ارائه سازوکار علمی و اجرایی استقرار هلدینگ صنعتی و معدنی به همراه ساختار و سازمان مربوطه، بررسی و ارائه برنامه و بودجه و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ اجرایی هلدینگ و همچنین تهیه و تدوین سند راهبردی تاسیس، توسعه و حفظ و پایداری هلدینگ را خواستار شده است.
موسسه صندوق ذخیره در حال حاضر دارای چهار هلدینگ تخصصی پتروفرهنگ در حوزه پتروشیمی و انرژی، سرمایه‌گذاری فرهنگیان در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری، ساختمانی معلم در حوزه املاک و مستغلات و تدبیرگران اطلس در حوزه خدمات است.
پس از انتصاب دکتر علیرضا فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌های موسسه از سوی دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان رییس «کارگروه ویژه ساماندهی شرکت‌ها و استقرار هلدینگ صنعتی و معدنی فرهنگیان»، ایشان نیز طی احکامی جداگانه اعضای این کارگروه را منصوب کرد.
بر این اساس دکتر عبدالله شیرمحمدپور، دکتر دلاور نجفی، دکتر مصطفی هاشم‌زاده، دکتر اردشیر مردان‌‌پور و دکتر نعمت‌الله شهبازی به عنوان اعضای کارگروه ویژه ساماندهی شرکت‌ها و استقرار هلدینگ صنعتی و معدنی فرهنگیان منصوب شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پانزده =

پست های مرتبط