اخبار 8 مرداد, 1401 12:04 ب.ظ
اخبار 8 مرداد, 1401 12:04 ب.ظ

تامین اعتبار پروژه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به کمک بانک سپه

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به ماموریت‌های نزدیک و هم‌افزا میان این موسسه و بانک سپه از امکان تامین اعتبار و کمک مالی بانک در پیشبرد پروژه‌های صندوق ذخیره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی به دنبال تقویت مسیرهای ارتباطی با بانک‌های کشور و توسعه اقتصادی متناسب با اهداف تعریف شده در موسسه، با «آیت ابراهیمی» مدیرعامل بانک سپه دیدار و بر توسعه و تقویت تعاملات اقتصادی و بانکی تاکید کرد.

دکتر نجف‌پور کردی با اشاره به سیاستگذاری‌ها و ظرفیت‌های موجود در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان همچنین امکانات در دسترس برای خدمات رسانی هرچه بهتر و سودآوری قابل توجه برای اعضا، خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر با کلیه بانک‌ها از جمله بانک سپه شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با این عنوان که «تولید، مرکز ثقل اقتصاد ماست» و با اشاره به شعار سال با محتوای تمرکز بر تولید دانش‌بنیان اظهار کرد: باید جایگاه تولید در اقتصاد ملی را شناخت و گام‌های اساسی در راستای افزایش بهره‌وری تولیدات دانش‌بنیان برداشت.

دکتر نجف‌پور کردی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت موجود در این بانک و امکاناتی که در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان وجود دارد، شرایط همکاری‌های دوجانبه و تامین اعتبار پروژه‌ها در راستای تامین اهداف طرفین به صورت برد- برد وجود دارد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه آن باید وفق قانون تجارت عمل کنند و البته باید بر اساس الزامات بالادستی و مطالبات اعضای صندوق، نظام راهبری شرکتی با رویکرد علمی بر مجموعه موسسه حکمفرما باشد.

ایشان بیان کرد: طبق بازتعریف راهبردها و اقدامات عملیاتی برای پیشبرد گام‌های رو به جلو در موسسه، برنامه‌هایی با هدف سودآوری هرچه بیشتر برای فرهنگیان عضو صندوق در نظر گرفته شده است که همکاری هرچه بهتر با بانک‌ها به منظور تامین منابع مالی می‌تواند ما را در جهت رسیدن به هدف غایی یعنی رضایتمندی فرهنگیان کمک کند.

مدیرعامل موسسه با بیان اینکه ظرفیت‌های بزرگ اقتصادی در این موسسه وجود دارد، گفت: با حاکم شدن تفکر و ارزش‌های اسلامی و انقلابی در موسسه و شرکت‌های تابعه و بهره‌گیری از فقه اقتصاد اسلامی در معاملات سعی داریم مسیر خدمات رسانی به فرهنگیان را هموارتر از گذشته کنیم.

در این دیدار مدیرعامل بانک‌ سپه هم ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و امکانات موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، از پیشنهاد مدیرعامل موسسه در زمینه همکاری و تعاملات گسترده‌تر با بانک استقبال کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 3 =

پست های مرتبط