اخبار 8 بهمن, 1401 5:43 ب.ظ
اخبار 8 بهمن, 1401 5:43 ب.ظ

تامین مسکن برای فرهنگیان با استفاده از ظرفیت‌های هلدینگ ساختمانی معلم

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد با ظرفیت‌های موجود در هلدینگ ساختمانی معلم و وزارت آموزش و پرورش و همچنین شرکای استراتژیک، مسکن با قیمت مناسب در اختیار فرهنگیان قرار می‌دهیم.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز 6 بهمن 1401 ضمن بازدید از غرفه هلدینگ ساختمانی معلم در نمایشگاه چهارمین گردهمایی سازندگان منطقه یک تهران، در خصوص اهداف و برنامه‌های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در حاشیه نمایشگاه و در جمع شرکت‌کنندگان این گردهمایی با اشاره به ماموریت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: این موسسه با مشارکت فرهنگیان و جذب اعتبارات دولتی، مجموع وجوه را دریافت و در بخش‌های مختلف اقتصادی سرمایه‌گذاری می‌کند. در نهایت، رهاورد مجموعه را تقدیم معلمان می‌کند تا موجب رفاه و بهبود معیشت ایشان شود.

دکتر نجف‌پور کردی ادامه داد: این مجموعه بیش از 60 شرکت در قالب ۴ هلدینگ دارد که یکی از این هلدینگ‌ها در حوزه ساختمانی فعالیت می‌کند.

مدیرعامل موسسه با بیان اینکه حوزه فعالیت‌ هلدینگ ساختمانی و پتروشیمی با این گردهمایی سنخیت دارد، گفت: کمترین رهاورد این گردهمایی این است که تولیدکنندگان داخل در صنعت مسکن و نمایندگان انحصاری بیرون از کشور را به همدیگر معرفی می‌کنند و طی آن، ظرفیت‌سازی‌های استراتژیک اتفاق می‌افتد تا در زنجیره ارزش تولید مسکن اتفاقات مبارکی شکل گیرد.

وی درباره حل بحران مسکن گفت: برای تامین مسکن معلمان برنامه‌هایی در نظر داریم با بهره‌مندی از ظرفیت‌های نظام و ظرفیت‌های موسسه، مسکن با قیمت مناسب و با رویکرد خدمات اقتصادی، به دنبال ارائه خدمات شایسته‌ به معلمان هستیم.

دکتر نجف‌پور با بیان اینکه  هلدینگ ساختمانی معلم ظرفیت بزرگی در حوزه ساختمان است که خدمت تولید می‌کند، اظهار داشت: در مجموعه آموزش و پرورش دارایی‌های وسیعی وجود دارد و قوانین اجازه استفاده از این دارایی‌ها برای تبدیل آنها به احسن را داده است، بنابراین با استفاده از ظرفیت‌های موجود و ظرفیت شرکای استراتژیک می‌توانیم بسته خدمتی مناسبی در حوزه مسکن فرهنگیان ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه صنعت مسکن، صنعتی بزرگ است و بخش اعظم حجم اقتصاد ملی به این صنعت وابسته است، گفت: بر این اساس اقتصاددانان اذعان دارند آن بخش از اقتصاد که نقش راهبری برای شکوفایی اقتصادی داشته باشد به این صنعت وابستگی دارد.

دکتر نجف‌پور افزود: با توجه به اهمیت کار، مجموعه هلدینگ ساختمانی را در این نمایشگاه معرفی کردیم تا ظرفیت و نیازمندی‌های خود را در عرصه ساختمانی اعلام کرده و با مجموعه‌های وابسته و مرتبط، تعامل حداکثری داشته باشیم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

پست های مرتبط