اخبار 29 اردیبهشت, 1401 0:17 ق.ظ
اخبار 29 اردیبهشت, 1401 0:17 ق.ظ

نماینده منتخب فرهنگیان در هیات امنا صندوق:

تامین منافع فرهنگیان در اولویت تیم جدید قرار گیرد

نماینده منتخب فرهنگیان در هیات امناء موسسه با اشاره به استفاده بهینه از سرمایه‌های انسانی موسسه، ایجاد آرامش و نظم در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: برگزاری مجمع عمومی سالیانه موسسه و همچنین پیگیری عملیاتی شدن ارزش مالکانه باید در اولویت قرار گیرد.

محسن مسعودى در جمع اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید و مدیران و کارکنان صندوق بر استفاده از پتانسیل همکاران فرهنگی در سطح مدیریت و بکارگیری فرزندان فرهنگیان در شرکت‌های زیرمجموعه موسسه را مورد تاکید قرار داد.

چابک‌سازی سیستم و بازنگری در فرآیندهای موسسه، مدیریت فرآیند هم‌افزایی بین شرکت‌های تابعه و جلوگیری از موازی‌کاری و شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی از دیگر توصیه‌های وی بود.

نماینده منتخب فرهنگیان در هیات امناء موسسه خطاب به دکتر نجف‌پور مدیرعامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: ضمن اینکه شما تجربه مدیریت بحران را دارید و شاخص‌هایی داشتید که برای مدیر عاملی این موسسه انتخاب شدید و برنامه‌های خوبی برای اداره صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه کرده‌اید لازم است بدانید که فعالیت در این موسسه ضمن اینکه کار جهادی و اقتصادی است به نوعی کار ثواب هم انجام می‌دهید چراکه با حلال‌ترین سرمایه که پول معلم است فعالیت می‌کنید و سرمایه معلم یک برکت است.

مسعودی از هیات مدیره قبلی و تمام کسانی که در صندوق ذخیره فرهنگیان زحمت کشیدند و قدمی برای همکاران فرهنگی برداشتند تشکر و قدردانی کرد و گفت: تنها خواهش ما این است که تامین منافع فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =

پست های مرتبط