اخبار 1 آبان, 1402 12:48 ب.ظ
اخبار 1 آبان, 1402 12:48 ب.ظ

تاکید بر گزارش‌گیری‌های دقیق اطلاعات شرکت‌ها

دکتر حمیدرضا پرنیان مدیر نظارت و ارزیابی موسسه در همایش مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه با اشاره به اهداف طراحی سامانه مدیریت اسناد و مستندات موسسه بیان کرد: مدیریت جریان انتقال اطلاعات، افزایش سرعت و کارایی گردش اطلاعات و نظارت چندی حس بر انتشار آن با طراحی این سامانه میسر شد.

وی ادامه داد: این سامانه همچنین به طراحی الگوهای شفافیت درون و برون سازمانی با ثبت به موقع اطلاعات قابل اندازه‌گیری کمک می‌کند.

مدیر نظارت و ارزیابی همچنینی در مورد نحوه اطلاع‌رسانی گزارش‌های هیات مدیره شرکت‌ها گفت: این گزارش باید برنامه‌های طی سال مالی با مقادیر پیشرفت و دست یافته ها را منعکس کند.

 

 

تاکید بر برگزاری به موقع مجامع بر اساس جدول زمان‌بندی

در ادامه این جلسه حسن محمودی مدیر امور مجامع هدف از برگزاری نشست هم اندیشی با مدیران عامل و حسابرسان شرکت های تابعه برای برگزاری مجامع را ایجاد هماهنگی میان حسابرسان مستقل با حوزه ستادی معاونت امور شرکت های صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان کرد و گفت: ارائه انتظارات سهامدار اصلی، اجرای صحیح دستورالعمل ابلاغی موسسه جهت برگزاری مجامع، ثبت به موقع صورتجلسات قانونی شرکت ها و برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه طبق جدول زمانبندی ابلاغی توسط موسسه مورد توجه است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − یک =

پست های مرتبط