اخبار 7 مهر, 1397 9:39 ق.ظ
اخبار 7 مهر, 1397 9:39 ق.ظ

تاکید شرکت تجهیزات مدارس ایران بر هم افزایی با شرکت‌های تابعه موسسه

هم‌افزایی با شرکت‌های تابعه و بهره‌برداری از ظرفیت‎‌های متقابل همواره یکی از اولویت‌ها و ضرورت‌های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بوده است؛ این ضرورت مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران را بر آن داشت تا ضمن بازدید از کارخانه شرکت آلوپن و شناسایی فرصت‌های همکاری و تعامل با سایر شرکت‌های تابعه موسسه، بستر هم‌افزایی و بهره‌وری هر چه بیشتر را فراهم کند.

مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران معتقد است از طریق هم‌افزایی با شرکت‌های تابعه می‌توان علاوه بر افزایش بهره‌وری کل مجموعه، هزینه‌های مختلف را نیز کاهش داد.

محمدمهدی پوراحمدی، خلاصه‌سازی و تسریع فرآیندهای مذاکره، تصمیم‌گیری و عقد قرارداد و ساده‌سازی مبادلات مالی و حقوقی فی‌مابین در زمینه استفاده بهینه از ظرفیت‌های متقابل را از دیگر مزایای این تعامل عنوان کرد و فرصت‌های شناسایی شده برای همکاری با شرکت‌های بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، آلوپن، صنایع آموزشی، بیمه امید و آسایش ایرانیان، ساختمانی معلم و تأمین مسکن فرهنگیان، را تبیین کرد.
وی بهره برداری از خدمات شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران را برای شناسایی الزامات کیفی و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی در راستای تسهیل صادرات محصولات این شرکت را یکی از پتانسیل‌های موجود دانست و گفت: شرکت تجهیزات مدارس ایران می‌تواند طراحی و دکوراسیون اختصاصی برای دفاتر شرکت بیمه امید آسایش ایران را عهده دار شود و همچنین مبلمان اداری مورد نیاز تمامی شرکت‌های زیرمجموعه و موسسه را نیز تأمین کند.
تعامل با شرکت آلوپن به منظور هدایت کارفرمایان و مشتریان این دو شرکت برای طراحی داخلی و تأمین تجهیزات اداری و نمای خارجی ساختمان، استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی تولید شرکت آلوپن برای ساخت مبلمان و تجهیزات آموزشی و دکوراسیون داخلی از دیگر موارد شناسایی شده از سوی پوراحمدی بود.
وی با برشمردن ظرفیت‌های شرکت تجهیزات مدارس از شرکت‌های تابعه خواست تا طراحی و اجرای غرفه‌سازی نمایشگاهی، تجهیز سالن‌های همایش و جلسات را به آنان بسپارند.
مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران همکاری و همراهی با شرکت صنایع آموزشی در زمینه حضور شرکت در مناقصات و افزایش ضریب نفوذ در بازارهای مراکز آموزشی و افزایش شانس موفقیت هر یک از شرکت‌ها به تنهایی در مناقصات را از طریق ارائه بسته کامل تجهیزات آموزشی با بهره گیری از محصولات شرکت دیگر را به نفع این دو مجموعه دانست.
پوراحمدی در پایان تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالای موجود در شرکت‌های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان، می‌توان انتظار داشت که افزایش بستر همکاری‌های آتی در بین شرکت‌های زیر مجموعه تاثیرات قابل توجهی بر سودآوری صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه داشته باشد.
شرکت تجهیزات مدارس ایران (تما) به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان با سابقه ۴ دهه فعالیت نخستین و بزرگترین تولیدکننده مبلمان آموزشی در ایران است. از جمله عمده خدمات و تولیدات این شرکت می‌توان به طراحی و تولید و انواع مبلمان کلاسی و آموزشی از مهدکودک تا دانشگاه، طراحی و تولید تجهیزات و مبلمان اداری، سالن‌های کنفراس، سالن آمفی تئاتر، پارتیشن‌بندی فضای اداری و … اشاره کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + سه =

پست های مرتبط