اخبار 15 تیر, 1401 5:13 ب.ظ
اخبار 15 تیر, 1401 5:13 ب.ظ

تاکید مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان بر تکمیل سریع پروژه‌های ساختمانی معلم

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جریان بازدید از پروژه‌های هلدینگ ساختمانی معلم یکی از هلدینگ‌های این موسسه، ضمن تاکید بر تکمیل سریع پروژه‌های این شرکت گفت: همه پروژه‌ها باید بر اساس برنامه‌های مصوب و حتی زودتر پیش بروند و در زمان مقرر تکمیل شوند تا بازدهی مناسبی برای اعضای موسسه به همراه داشته باشند.

در این بازدید که روز پنجشنبه 9 تیرماه ۱۴۰۱ انجام شد، دکتر حمیدرضا نجف پور‌کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، به همراه مشاورین خود در جریان اقدامات و پیشرفت پروژه ۶۰۰ واحدی اسلام‌شهر و مگاپروژه مگاپارس قرار گرفتند.

دکتر نجف پورکردی مدیرعامل موسسه با تاکید بر توجه جدی به موضوع پروژه‌های نهضت ملی مسکن، گفت: لازم است تفاهم‌نامه‌ای با وزارت راه و شهرسازی منعقد شود که بر اساس آن فرهنگیانی که در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام می‌کنند، بر اساس شهرهای مختلف و پروژه‌های تعریف شده، اولویت بندی شوند و در فاز اول 5 هزار واحد در حال تکمیل شرکت ساختمانی معلم برای فرهنگیان عضو موسسه که به تایید وزارت راه‌وشهرسازی رسیدند، در نظر گرفته شود.

مدیرعامل موسسه ضمن تاکید بر تکمیل هرچه سریعتر این مگاپروژه، تصریح کرد: پس از افتتاح و بهره‌برداری از پروژه مگاپارس و ایجاد ارزش افزوده قابل توجه برای اعضای موسسه، می بایست نسبت به فروش آن اقدام شود.

در جریان این بازدید، مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم در ارائه گزارش فعالیت‌های این هلدینگ، پروژه اسلام‌شهر را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های نهضت ملی مسکن دانست و گفت: این پروژه بزرگ، به کارفرمایی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران به شرکت سرمایه‌گذاری طرح و توسعه آریا عمران پارس از شرکت‌های تابعه هلدینگ ساختمانی معلم سپرده شده و در زمینی به مساحت ۳/۴ هکتار و با زیربنای 72 هزار مترمربع ساخته خواهد شد.

دکتر علیجانی افزود: عملیات ساخت این مجتمع که شامل ۱۵ بلوک در قالب ساختمان‌های ۵ طبقه (هر طبقه۸ واحد) به انضمام ۶۸۷ باب پارکینگ طراحی شده، تاکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی همچنین در جریان بازدید مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از پروژه مگاپارس، گزارش کاملی از اقدامات انجام شده، محدودیت‌ها، مخاطرات و منافع آتی این پروژه ارائه و تصریح کرد: مگاپارس یکی از بزرگترین مجتمع‌های چند منظوره اداری، تجاری، فرهنگی و ورزشی شهر تهران، در زمینی به مساحت ۲/۶ هکتار و با زیربنای حدود ۲۱۵ هزار مترمربع در حال ساخت است که نزدیک به 43 درصد از سهام آن به گروه ساختمانی معلم تعلق دارد.

مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم با اعلام اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر بیش از 83 درصد است، از افتتاح فاز نخست آن در اواخر پاییز ۱۴۰۱ خبر داد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + نوزده =

پست های مرتبط