اخبار 9 آذر, 1401 11:27 ب.ظ
اخبار 9 آذر, 1401 11:27 ب.ظ

تجلیل دکتر حمیدرضا نجف پور از پرستاران بیمارستان فرهنگیان به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س)

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان همزمان با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان فرهنگیان شهید باهنر در تهران، از زحمات و تلاش‌های پرستاران این بیمارستان که متعلق به فرهنگیان است، تجلیل و روز پرستار را به آنها تبریک گفت.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی و هیات همراه روز چهارشنبه ٩ آذر ١۴٠١ در جریان این بازدید، ضمن تجلیل از پرستاران و کادر درمان، از فرهنگیان بستری شده در بخش های مختلف بیمارستان نیز عیادت و برای آنها آرزوی سلامتی کردند.

مدیرعامل موسسه در این آیین تجلیل، ضمن گرامیداشت روز پرستار، عنوان کرد که پرستاری و مراقبت با تاسی از حضرت زینب (س) از بیماران، اجر اخروی به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه خدمات و تلاش‌های طاقت‌فرسا و شبانه‌روزی پرستاران و سفیدپوشان به ویژه در دوره کرونا، بر کسی پوشیده نیست، گفت: کار و شغل پرستاران عزیز فقط با عشق و انسان‌دوستی امکان‌پذیر است.

در این بازدید دکتر چینیان رییس و کادر پرستاری بیمارستان فرهنگیان شهید باهنر از این اقدام ارزشمند مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که باعث تقویت روحیه پرستاران بیمارستان برای ارائه خدمات شایسته به فرهنگیان خواهد شد، تقدیر و تشکر نمود.

بیمارستان فرهنگیان شهید باهنر تهران از سال 1377 شروع به فعالیت کرد و هم اکنون با 59 تخت فعال و 7 تخت اضافه به فرهنگیان و سایر بیماران خدمات پزشکی و درمانی ارائه می‌کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + یازده =

پست های مرتبط