اخبار 7 خرداد, 1402 12:48 ب.ظ
اخبار 7 خرداد, 1402 12:48 ب.ظ

تحقق طرح ارزش مالکانه به معنی مالکیت کامل فرهنگیان بر صندوق است

عضو هیات امناء موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد: طرح ارزش مالکانه پروژه بسیار بزرگی در راستای تامین منافع فرهنگیان است و زحمات کسانی که در این مسیر تلاش‌های وافری کردند، قابل تقدیر است.

دکتر غلامرضا حیدری‌کردزنگنه افزود: عملیاتی شدن این طرح بزرگ حاصل دعوت از صاحب‌نظران و متخصصان بازار سرمایه، برگزاری جلسات متعدد با آنان و همچنین توضیح و تبیین چندین باره‌ی هیات مدیره موسسه به هیات امناء برای دستیابی به بهترین شیوه است.

عضو هیات امناء موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که در مراسم آیین رونمایی از این طرح مهم تاریخی سخن می گفت با تاکید بر اینکه در تمامی مراحل ریسک‌های شیوه اجرایی شدن طرح ارزش مالکانه، شناسایی و تدابیر لازم برای مقابله با آن اتخاذ شده است، تصریح کرد: مالکیت و سرمایه‌ای که 27 سال متعلق به فرهنگیان بود و این مالکیت و ارزش افزوده آن می‌بایست به صاحبان سرمایه بازگردانده می‌شد امروز محقق شده و  این کار بسیار بزرگی است.

وی اظهار داشت: بنده به عنوان یک عضو هیات امناء موسسه از دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل موسسه، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران عامل هلدینگ‌ها و مدیران و کارشناسان موسسه تشکر و قدردانی می‌کنم.

دکتر حیدری‌کردزنگنه خطاب به فرهنگیان شاغل و بازنشسته عضو موسسه تصریح کرد: این آغاز و شروع تخصیص ارزش مالکانه است و تحقق کامل این طرح زمان‌بر  و مرحله به مرحله است.

عضو هیات امناء موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه موضوع ماهیت خصوصی و دولتی بودن موسسه و یا نهاد عمومی غیردولتی بودن آن بسیار مطرح بوده است،گفت: در نهایت اجرای طرح ارزش مالکانه صندوق را کاملا متعلق به فرهنگیان کرد و کسی ادعای مالکیت صندوق را به صورت دولتی و نهاد عمومی ندارد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه

  • علیرضا جعفری فیروزسالاری :

    از زحمات مسئولین صندوق تشکر میکنیم و بابت زحماتی که در اجرای طرح ارزش مالکانه سهام داران فرهنگی متقبل شده اند قدردانی میکنیم
    در ضمن خواستاریم امکان عضویت فرهنگیان بازنشسته که تسویه کرده اند را دوباره فراهم کنید(در هنگام بازنشستگی تقاضای استمرار عضویت نمودم ولی مسئولین صندوق منطقه بعد از شش ماه انتظار گفتند امکان پذیر نیستو قانون لغو شده است.قانون استمرار عضویت لغو شده است.تاریخ بازنشستگی اینجانب 1397/6/31)
    باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =

پست های مرتبط