اخبار 4 دی, 1401 12:29 ب.ظ
اخبار 4 دی, 1401 12:29 ب.ظ

تحویل فاز اول واگن‌های باری شرکت کشتیرانی از سوی گروه صنعتی پلورسبز

گروه صنعتی پلورسبز از شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان، در فاز اول قرارداد خود با شرکت حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اقدام به تحویل 10 واگن باری لبه بلند کرد.

آئین رونمایی و تحویل فاز اول واگن‌های لبه بلند شرکت کشتیرانی تولید شده درکارخانه گروه صنعتی پلور سبز با حضور نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان زرند و اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد هر دو شرکت برگزار شد.
تحویل این واگن‌ها، بخشی از قرارداد فروش 100 دستگاه واگن لبه بلند باری شرکت پلورسبز به شرکت کشتیرانی است که در تاریخ 20 مهر 1401 به امضای مدیران عامل دو شرکت رسیده بود.
علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز با بیان اینکه این شرکت متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان است، گفت: مفتخریم که سود تلاش‌های ما به قشر فرهنگیان فرهیخته کشور تعلق می‌گیرد و طی این قرارداد، شرکت حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی نیز در این امر سهیم می‌شود.
وی در ادامه افزود: حوزه فعالیت این شرکت طی 20 سال گذشته، در بخش تولید واگن حمل و نقل مسافری بود اما از حدود سه سال پیش با تصمیم شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تولید واگن باری و با توجه به نیاز کشور، جهت تولید این محصول هم اقدام شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 14 =

پست های مرتبط