اخبار 28 دی, 1401 8:57 ق.ظ
اخبار 28 دی, 1401 8:57 ق.ظ

تسریع در پیشبرد تعیین تکلیف شرکت‌های موسسه برای ورود به بورس

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه محاسبه ارزش مالکانه مطالبه بحق آنان است، گفت: به ثمر رسیدن این موضوع جزو اولویت‌های اصلی موسسه بوده و تحقق آن نیازمند کار جهادی است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، جلسه کمیته ارزش مالکانه با حضور دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیرعامل، حمید باقرنژاد عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی، علیرضا فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌های موسسه و مدیران عامل هلدینگ‌ها برگزار شد.

دکتر نجف‌پور با تاکید بر پیگیری ویژه تعیین تکلیف بورسی شدن شرکت‌های موسسه بیان کرد: به ثمر رسیدن موضوع ارزش مالکانه انتظار و مطالبه بحق فرهنگیان است که باید به طور جدی، در چارچوب کار جهادی و امور اولویت‌دار انجام شود.

وی ادامه داد: برای تسریع در پیشبرد مصوبات مربوط به کمیته ارزش مالکانه اگر لازم است شرکت‌ها و هلدینگ‌ها کارها را در قالب ایجاد تیم‌ دنبال کنند و گزارش عملکردی از روند کارها ارائه شود.

مدیرعامل موسسه در راستای تسریع در این کار گفت: گروهی برای بررسی مداوم ارزش مالکانه ایجاد شود تا مصوبات این کمیته در ستاد موسسه و هلدینگ به طور آنلاین تبادل شود.

دکتر نجف‌پور تصریح کرد: مصوباتی که به کار اساسی نیاز دارد حتما با محوریت هلدینگ مربوطه و با رویکرد هدایتگری و سیاستگذاری پیگیری و در هلدینگ صحه‌گذاری شود؛ در واقع مصوبات در قالب طرح عملیاتی صحه‌گذاری شده در کمیته مطرح شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

پست های مرتبط