اخبار 3 آبان, 1401 9:02 ق.ظ
اخبار 3 آبان, 1401 9:02 ق.ظ

تغییر در ترکیب هیات مدیره هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم تکریم و معارفه اعضای جدید هیات مدیره هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان با اعلام سود 3 هزار و 200 میلیارد تومانی برای سال مالی 31 شهریور 1401 این هلدینگ تصریح کرد: در این هلدینگ امسال سودآوری خوبی شاهد بودیم و مجموعه مدیریتی کارهای خوبی انجام دادند؛ اما با این وجود انتظار بالاتری داریم و اصلاح پرتفوی این هلدینگ نیز در دستور کار قرار دارد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی اضافه کرد: در مصداقی دیگر بیمه معلم بزرگترین پرتقوی خود یعنی وزارت آموزش و پرورش را می‌تواند داشته باشد؛ البته کارهای زیرساختی برای انجام این مهم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در حوزه بانک سرمایه در زنجیره ارزش کارایی بزرگی می‌توان انجام داد زیرا این بانک ماهیانه هزار میلیارد تومان تسهیلات می‌دهد که باید به خدمت معلمان در بیاید.

دکتر نجف‌پور افزود: از زمانی که طرح احیای بانک سرمایه آمده است کارهای خوبی از جنس تغییرات انجام شد و اینها مولفه‌هایی است که جهت‌گیری درستی می‌توان به آن داد. حق معلم را در بانک سرمایه می‌گیریم هرجا که مشکل باشد و قصد کاری بزرگ برای معلمان  داشته باشیم، به صورت چالشی و مبتنی بر عقلانیت جلو می‌رویم.

مدیرعامل موسسه بر بورسی‌شدن شرکت‌ها هم تاکید کرد و گفت: علاوه بر تمام کارهای خوبی که تاکنون انجام شده است باید در حوزه بورسی‌شدن و IPO کردن  شرکت‌ها هم اقداماتی رو به جلو داشته باشیم.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به مطالبه‌گری اعضا برای خلق ارزش از هلدینگ‌های مختلف این موسسه گفت: باید مجموعه هلدینگ‌ها خط مشی‌های صندوق را به درستی دریافت کنند و به دنبال استراتژی تهاجمی و تحولات عمیق در حوزه پرتفوی و سبد سرمایه‌گذاری باشیم.

دکتر نجف‌پور کردی در پایان تصریح کرد: انتظار داریم اعضای جدید هیئت مدیره هلدینگ‌های موسسه مبتنی بر مولفه‌های تعریف شده به صورت گروهی و مبتنی بر آرمانخواهی کار را پیش ببرند.

در این مراسم آقایان دکتر عبدالله شیرمحمدپور، دکتر حمیدرضا گنجی، دکتر علیرضا کیان و دکتر قدرت‌الله برزگر به همراه دکتر رضا عاصم نخجوانی به عنوان اعضای هیات مدیره هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان معرفی و احکام خود را دریافت کردند.

 

گزیده‌ای از سوابق اجرایی اعضای جدید هیات مدیره هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان:

 

دکتر عبداله شیرمحمدپور:

نایب رئیس هیات مدیره شرکت فرابورس ایران

مشاور سازمان بورس و اوراق بهادار

عضو هیات مدیره شرکت بورس و اوراق بهادار تهران

 

حمیدرضا گنجی:

عضو هیات مدیره انجمن حسابرسی فناوری اطلاعات ایران

عضو هیات مدیره سیمان داراب

عضو هیات مدیره سیمان لار سبزوار

رئیس هیئت مدیره شرکت سنجش سهام سیمان سبزوار

مدیر حسابرسی داخی شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع ایران

دبیر هیات مدیره و معاون مالی و اداری پتروشیمی سلمان فارسی و پتروشیمی رجال

مدیرحسابرسی داخلی تامین سرمایه امین

 

علیرضا کیان:

رئیس هیات مدیره سبدگردان و سرمایه‌گذاری داریوش

مدیرصندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی دارا، ثروت، گنجینه و خزانه داریوش

مدیرعامل و عضو هیات مدیره سرمایه‌گذاری پتروشیمی ساختمانی خلیج‌فارس

قدرت‌اله برزگر:

ناظر معاملات و مشاور بورس منطقه‌ای مازندران

مدیرعامل شرکت فرهنگ و رفاه پایدار

مدیرشعبه کارگزاری تامین سرمایه نوین

مشاور اقتصادی و عضو کمیته سرمایه‌گذاری گروه توسعه پایندگان فولاد

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 16 =

پست های مرتبط