اخبار 9 آذر, 1401 9:25 ق.ظ
اخبار 9 آذر, 1401 9:25 ق.ظ

مدیرعامل موسسه عنوان کرد:

تقویت ساختار سازمانی موسسه با هدف تحقق برنامه‌های استراتژیک

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی با اشاره به اینکه چابک‌سازی موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در اولویت تیم مدیریتی قرار دارد، گفت: ساختار سازمانی موسسه با هدف تحقق برنامه‌های استراتژیک، تقویت خواهد شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان روز دوشنبه 7 آذر 1401 در جلسه‌ای که به منظور تقویت ساختار سازمانی برگزار شد، تصریح کرد: به دنبال تدوین سند راهبردی موسسه، ساختار سازمانی نیز باید مبتنی بر این سند بالادستی تقویت شود.

دکتر نجف‌پورکردی با اشاره به ضرورت تقویت ساختار سازمانی، اظهار داشت: این تغییرات با هدف تقویت رویکرد کنترل استراتژیک، تقویت نظام راهبردی شرکتی در حوزه‌های مالی، سرمایه انسانی و مدیریت کسب‌وکارها، تقویت ارتباط با فرهنگیان عضو موسسه، تحویل ارزش مالکانه، تقویت نظام‌ هم‌افزایی افقی و عمودی بین موسسه و شرکت‌ها، اصلاح و تکمیل سبد سرمایه‌‎گذاری گروه، تقویت حاکمیت شرکتی، بهره‌گیری از ابزارهای اقتصاد دیجیتال برای توسعه دامنه خدمات متمایز و مورد نیاز جامعه بزرگ فرهنگیان و … انجام خواهد شد.

وی افزود: بهینه‌سازی و بهبود فرآیندهای جاری و عملیاتی موسسه، فوریت و ضرورت اجرای استراتژی‌های هدایتی، روزآمدی نظام مدیریت منابع و تعهدات و چابک‌سازی این مجموعه از دیگر نتایج این تغییرات است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

پست های مرتبط