اخبار 2 مرداد, 1402 5:08 ب.ظ
اخبار 2 مرداد, 1402 5:08 ب.ظ

تقویت و توسعه خدمات ارزش‌آفرین در سوپر اپلیکیشن فرهنگيان

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره با تاکید بر توسعه ابزارها و سامانه های در دست اقدام ، ایجاد خدمات ارزش‌آفرین در سوپراپلیکشین فرهنگیان را هم امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در جلسه کمیته راهبردی فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت ورود به عرصه دیجیتال اظهار کرد: در بخش‌های مختلف موسسه با نگاه فناورانه و فعالانه به مسائل نگاه کنیم چراکه ظرفیت فناوری بالاست و نبابد از آن عقب بمانیم.

وی با تاکید بر شناسایی انواع خدمات در دنیای دیجیتال گفت: مواردی که برای موسسه و معلمان خلق ارزش ‌‌می‌کند صحه گذاری و برای دستیابی به آن هدفگذاری شود.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اهمیت خلق ظرفیت برای خدمات فناورانه تصریح کرد: متولیان اجرا و چگونگی خلق ظرفیت‌ها هم اهمیت دارد و در نقشه راه پیشبرد نگاه فناورانه باید به این موارد توجه شود.

وی ادامه داد: شفاف‌سازی اطلاعات و عملکرد در سوپراپلیکیشن با هدف خلق امید برای فرهنگیان از دیگر خدماتی است که به طور ویژه باید روی آن کار شود.


ایجاد سامانه کدال داخلی موسسه با هدف شفافیت در عملکرد

همچنین مهندس حمیدرضا عسگری مدیر واحد فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از روند پیشبرد برنامه‌های فناورانه در موسسه، از قرارداد انتقال راهبری سوپر اپلیکیشن در حوزه کسب و کار به شرکت پژوهش و نوآوری خبر داد.

وی همچنین به راه‌اندازی و استقرار سامانه کدال داخلی موسسه اشاره کرد و گفت: تولید این سامانه توسط شرکت پژوهش از مجموعه شرکت های هلدینگ تدبیرگران اطلس انجام شده و زیرساخت مورد نیاز این سامانه توسط واحد فناوری اطلاعات تامین و راه‌اندازی شده است.

همچنین با همکاری معاونت مالی و سرمایه انسانی و معاونت امور شرکت ها، جلسات آموزشی برای راهبران این سامانه برگزار گردیده و در مسیر عملیاتی کردن و راه‌اندازی آن هستیم.

مهندی عسگری گفت: سامانه الکترونیکی کدال داخلی، یک پایگاه اطلاعاتی جامع ناشران موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه منطبق بر استانداردها و ویژگی‌ها و اصول یکسان جهانی (نظیر سامانه کدال شرکت بورس و اوراق بهادار) اما منحصرا در حیطه و قلمرو موسسه، هلدینگ ها و شرکت های تابعه است.

وی بیان کرد: این سامانه می‌تواند به عنوان یکی از ابزارها و تکیه‌گاه های اطمینان بخشی به ایجاد شفافیت مالی در مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ایفای نقش کند.

همچنین در آینده نزدیک دو سامانه تکمیلی تحت عناوین هوش تجاری (BI) و برنامه و بودجه نیز توسط شرکت پژوهش توسعه داده شده و هر سه این سامانه ها بصورت یک مجموعه یکپارچه و در جهت ایجاد شفافیت برای اعضا و ارائه گزارشات و داشبوردهای مدیریتی در جهت تصمیم‌سازی و مدیریت یکپارچه مجموعه صندوق ذخیره‌سازی فرهنگیان به مدیران ارشد سازمان در دسترس قرار خواهند گرفت.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + پنج =

پست های مرتبط