اخبار 26 بهمن, 1401 6:17 ب.ظ
اخبار 26 بهمن, 1401 6:17 ب.ظ

توجه جدی به عمق‌بخشی در تعاملات با آموزش و پرورش

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان عمق بخشی به تعاملات با آموزش و پرورش، خدمات‌رسانی به فرهنگیان و سودآوری را از مهم‌ترین برنامه‌های هلدینگ تدبیرگران اطلس دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در مجمع سالانه هلدینگ خدماتی تدبیرگران اطلس با تاکید بر انجام اقداماتی در هیئت مدیره این هلدینگ برای بهبود وضعیت هلدینگ و به تبع آن موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: در تعاملات راهبردی با وزارت آموزش و پرورش باید سطح ارتباطات را عمق ببخشیم و این موضوع از راهبردهای اساسی ماست.

وی ادامه داد: تعاملات راهبردی و هوشمند با رابطه شفاف کاملا برد-برد در دستور کار است و بر این مبنا تعامل با آموزش و پرورش هم سرمایه عظیمی برای پیشبرد ماموریت صندوق ذخیره البته مبتنی بر قوانین است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: تعاملات نقشه محور هدفدار برای مجموعه باید در سند راهبردی لحاظ شود؛ همچنین حوزه‌های عمق بخشی باید در سند مشخص باشد.

دکتر نجف‌پور کردی اضافه کرد: در تامین مسکن برای فرهنگیان، توسعه روند گردشگری و… هلدینگ تدبیرگران اطلس به عنوان هلدینگ پشتیبان و مرکز ثقل ارتباطات ما عمل می‌کند.

وی اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه‌ای که این هلدینگ باید دنبال کند؛ خدمات‌رسانی به جامعه فرهنگی است و به دنبال این خدمات برای موسسه هم رهاورد اقتصادی داشته باشد.

دکتر نجف‌پور کردی ادامه داد: با بکارگیری و هم‌افزایی ظرفیت آموزش و پرورش و شرکای استراتژیک می‌توانیم برای معلمان خدمات‌رسانی کنیم.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: سرمایه عظیم اجتماعی معلم به ما داده شده است و حق عرفی و مسئولیت اجتماعی ماست که با ظرفیت‌سازی، خدمات رسانی که جزو ماموریت ماست، به طور جدی عملیاتی کنیم.

وی گفت: مبتنی بر جهت‌گیری جدید هیئت امنا و هیئت مدیره باید سودآوری تغییر کند و این روند در هلدینگ و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاثیرگذار باشد.

در پایان مجمع، صورت‌های مالی هلدینگ تدبیرگران اطلس برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1401 مورد تصویب مجمع قرار گرفت؛ همچنین شرکت بهمند به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و شرکت رهیافت و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 8 =

پست های مرتبط