اخبار 13 مرداد, 1401 5:43 ب.ظ
اخبار 13 مرداد, 1401 5:43 ب.ظ

توسعه تعاملات استانداری مرکزی برای پیشبرد برنامه های ماشین‌سازی اراک

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به توسعه تعاملات با استانداری مرکزی، از قول مساعد استاندار این استان برای تامین نیازهای ماشین‌سازی اراک خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل موسسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی در دیدار با دکتر فرزاد مخلص الائمه استاندار استان مرکزی با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی در شرکت ماشین‌سازی اراک که از شرکت‌های زیرمجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به شمار می‌رود، بیان کرد: در این شرکت اقدامات قابل توجهی در حوزه صنعت ماشین‌سازی و صنعت پتروشیمی در حال انجام است.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این مجموعه در سال جاری طراحی و ساخت اولین راکتور اصلی طرح‌های متانول کشور با نام Secondary Reformer R-2004 بود که برای اولین بار به همت کارکنان و مدیران خدوم این شرکت در کشورمان تولید شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اهمیت حاکمیت شرکتی و هم‌افزایی میان بخش‌های مختلف موسسه با هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه افزود: در همین راستا تولیدات صنعتی شرکت ماشین‌سازی اراک به پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های پتروشیمی زیرمجموعه کمک شایانی خواهد کرد.

دکتر نجف‌پور کردی تصریح کرد: شرکت ماشین‌سازی اراک برای پیمودن مسیرهای رو به جلو و اهداف تعیین شده نیازمند همکاری‌ها و مشارکت بین بخشی با دستگاه‌های مختلف است که استانداری مرکزی هم در این شرایط نقش بسیار موثری بر عهده دارد.

در این دیدار دکتر مخلص الائمه هم ضمن اهمیت شرکت ماشین‌سازی اراک در تامین و تهیه ماشین آلات صنعتی کشور گفت: این شرکت نه تنها نقش مهمی در اهداف موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و سودآوری برای این مجموعه دارد بلکه فعالیت آن شرکت در جامعه و صنعت هم بر سرانه درآمدی استان و اشتغالزایی آن بسیار موثر است.

استاندار استان مرکزی با استقبال از فعالیت‌ها و اهداف تعریف شده صندوق برای همکاری و تعامل هرچه بیشتر برای پیشبرد اهداف موسسه قول مساعد داد. در این دیدار دکتر بابایی استاد دانشگاه و مشاور استاندار مرکزی هم دکتر مخلص الائمه را همراهی کرد.

 

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:https://www.instagram.com/szf_iran

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

پست های مرتبط