اخبار 26 مهر, 1401 11:58 ق.ظ
اخبار 26 مهر, 1401 11:58 ق.ظ

عضو هیئت امنای موسسه در همایش فرهنگیان عضو:

توسعه تعامل موسسه و فرهنگیان عضو با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معلمان

عضو هیئت امنای موسسه با اشاره به وجود ظرفیت‌ اعضای فرهیخته صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: از این ظرفیت می‌توان به منظور گسترش تعاملات موسسه با اعضا بهره گرفت که نتیجه آن شفافیت بیشتر و اعتمادسازی خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، محسن مسعودی روز سه‌شنبه 19 مهر 1401 در همایش فرهنگیان عضو موسسه افزود: با توجه به برونداد مثبت این همایش، از آقای دکتر نجف‌پور مدیرعامل محترم موسسه درخواست می‌کنیم که برگزاری این جلسات ادامه داشته باشد تا سطح تعاملی که ایجاد شده است را حفظ کرده و ارتقا دهیم.

وی تصریح کرد: فرهنگیانی که در این همایش حاضر شده‌اند، همگی فرهیخته و دارای قدرت تحلیل بوده و حرف‌های زیادی برای گفتن دارند زیرا هر کدام از آنها با ده‌ها هزار عضو موسسه در سراسر کشور در ارتباط هستند.

عضو هیات امنای موسسه اظهار داشت: باید موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، در جلسات بعد پیگیری کنیم تا در زمان مقرر به آن اهداف دسترسی پیدا کنیم و دستاوردهای جلسات را به این عزیزان به‌عنوان بازوهای مشورتی به جامعه بزرگ فرهنگیان ارائه نماییم.

مسعودی افزود: موضوعات باید کاملا چارچوب‌دار و به شکل قانونی مطرح شود تا قابلیت اجرایی داشته باشد ضمن اینکه اساسنامه 1400نیز باید هر چه سریعتر اجرایی و اقدامات لازم انجام گیرد و مقدمات انتخابات فراهم شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 3 =

پست های مرتبط