اخبار 9 آبان, 1402 2:17 ب.ظ
اخبار 9 آبان, 1402 2:17 ب.ظ

توضیح درباره حاشیه یک خبر

در نشست خبری روز یکشنبه، مدیرعامل محترم صندوق ذخیره در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره اضافه کار عضو سابق هیات مدیره و معاون سابق موسسه توضیحاتی داد. دکتر نجف پور به این مطلب اشاره کرد که” از زمان شروع مسوولیتم در صندوق، حقوق تمامی معاونان و مدیران را نسبت به قبل کاهش دادم. اضافه کار آن مسوول سابق هم مربوط به 18 ماه بود که 55 درصد آن را تایید نمودیم.”

واقعیت این است که حقوق معاون سابق علی الظاهر به لحاظ قانونی اشکالی نداشته اما از نظر فضای عمومی جامعه معزز فرهنگیان و حساسیت های صندوق، این رقم خارج از عرف محسوب می شده و اتفاقا به همین دلیل بود که مدیرعامل صندوق از دریافت هرگونه اضافه کاری خودش در دوره حضور در صندوق خودداری نموده و شاید انتظار این بود که معاونین محترم نیز همین رویه و قاعده رییس خود را سرلوحه کار قرار دهند. از آنجا که فرد مذکور عضو هیئت مدیره بود، تصمیم برای برکناری وی به هماهنگی نیاز داشت و بعد از گزارش مدیرعامل موسسه به وزیر محترم، ایشان به عنوان رییس محترم هیات امنا وارد عمل شده و دستور عزل دادند و دستور ایشان بلافاصله توسط مدیرعامل محترم موسسه عملی شد.
بدیهی است مدیرعامل صندوق در این فرایند با وزیر محترم هماهنگی کامل داشته و منویات ایشان را اجرا کردند.
براساس استمزاج صورت گرفته از دکتر نجف پور، آنچه ایشان در نشست خبری راجع به موج سواری و رفتار پروپاگاندایی برخی جریانها و افراد مطرح نمود دقیقا برمی گردد به آنهایی که برخلاف منافع و مصالح فرهنگیان عزیز و به جهت عقده گشایی تلاش کردند این تصمیم کاملا عقلایی و مبتنی بر محیط صندوق توسط وزیر محترم و مدیرعامل موسسه را دستاویزی جهت تضعیف جایگاه صندوق و هجمه به ارکان موسسه قرار دهند و اذهان فرهنگیان عضو را مخدوش و مدیران صندوق و هیات امنای محترم را زیر سوال ببرند که با هوشیاری معلمان عزیز عضو صندوق و خادمان آنها این ترفندها بی نتیجه خواهد ماند.

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + شش =

پست های مرتبط