اخبار 1 آذر, 1401 10:22 ق.ظ
اخبار 1 آذر, 1401 10:22 ق.ظ

تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت‌ پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و پتروشیمی سبلان

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در آیین تکریم و معارفه شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروفرهنگ، با اشاره به اهمیت افزایش بهره‌وری در مجموعه پتروفرهنگ، بر حل مسائل این مجموعه و تمرکز بر سوددهی آن تاکید کرد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی در آیین تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت‌ پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و پتروشیمی سبلان، ضمن تجلیل از خدمات اعضای قبلی هیات مدیره این شرکت‌ها، گفت: طی مدت فعالیت در موسسه به طور ویژه بر فعالیت‌های پتروشیمی متمرکز شدیم زیرا قریب به ۵۰ درصد کل از پرتفوی مجموعه را پتروشیمی‌ها تشکیل می‌دهند.
وی درباره نظام انتصابات در موسسه گفت: سه مولفه تعهد، تخصص و تبحر به معنای تجربه کافی و مرتبط با حوزه کاری، مبنای انتخاب افراد برای فعالیت در مجموعه صندوق از جمله شرکت‌های پتروشیمی هلدینگ پتروفرهنگ است.
مدیرعامل موسسه ادامه داد: برای انتخاب افراد اصلح در پست‌های مختلف موسسه مبتنی بر محاسبات عقلایی، نظام‌‌سازی و چارچوب‌سازی کردیم و تلاش حداکثری بر خروجی مناسب است.
دکتر نجف‌پور کردی ضمن تاکید بر اهمیت بهره‌وری در مجموعه پتروفرهنگ در عملکرد کل موسسه گفت: برای پیشبرد برنامه‌های مربوط به معلم گدایی می‌کنیم چراکه گدایی برای خدمت زیبنده است و از افرادی که در مجموعه با دولت و نهادهای مربوط به پتروشیمی ارتباط نزدیک دارند، درخواست کمک داریم.
در این آیین، دکتر طاهری رییس هیات مدیره و دکتر بابازاده مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ نیز در مورد چالش‌های حوزه پتروشیمی و راهکارهای مدیریت این وضعیت در هلدینگ پتروفرهنگ به نفع اعضای موسسه مطالبی ارائه کردند.
در پایان مراسم ضمن تکریم هیات مدیره‌های قبلی شرکت پتروشیمی کیمیا و پتروشیمی سبلان و تقدیر از زحمات آنها، اعضای جدید هیات مدیره این شرکت‌ها معرفی و احکام خود را دریافت کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 9 =

پست های مرتبط