اخبار 9 آذر, 1401 8:54 ب.ظ
اخبار 9 آذر, 1401 8:54 ب.ظ

تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران اطلس

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در آیین تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران اطلس، توسعه تعاملات راهبردی را یک موضوع بسیار مهم و ماموریت اصلی این هلدینگ خواند و گفت: تعاملات راهبردی باید مبتنی بر هوشمندی و استراتژیک محور باشد.

در این مراسم که روز چهارشنبه 9 آذر 1401 برگزار شد، دکتر کرم‌رضا پیریایی به عنوان رییس هیات مدیره، دکتر حسن روشنی و دکتر سعید طیبی به عنوان اعضای هیات مدیره و دکتر داریوش خداداد نیز به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ تدبیرگران اطلس معرفی شدند.

دکتر نجف‌پور ضمن قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره قبلی و با تاکید بر اهمیت موضوع رضایت‌مندی و وفاداری در بین فرهنگیان عضو و ضرورت تقویت آن، تصریح کرد: برای تحقق این امر لازم است مطالبات و نیازهای اعضا، احصا و در راستای آن اقدمات لازم صورت گیرد.
وی افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر برخی از شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ به وزرات آموزش و پرورش خدماتی ارائه می‌کنند، بازنگری در ارائه خدمات مطلوب و منحصربه فرد به وزارتخانه ضرورتی انکارناپذیر است.
مدیرعامل موسسه با اشاره به اینکه یکی از راهبردهای صندوق ذخیره فرهنگیان، ورود به اقتصاد دیجیتال توسط هلدینگ تدبیرگران اطلس است، بیان داشت: اقتصاد دیجیتال یکی از حوزه‌های جذاب سرمایه‌گذاری است زیرا با سرمایه اندک، در میان مدت می‌توان سودآوری خوبی کسب کرد.

دکتر پیریایى رییس هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران اطلس ضمن تشکر از دکتر نجف پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که برای هلدینگ تدبیرگران اطلس جلسات مفصلی برگزار کردند گفت: همه مصوبات این جلسات را برای مدیران عامل شرکت‌های زیر مجموعه ابلاغ کردیم که مقرر شده است تا گزارش این مصوبات را به صورت هفتگی، دو هفته یکبار و ماهانه برای هلدینگ ارسال کنند ضمن اینکه اعضای هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران هم در جلسات خود دستورات دکتر نجف‌پور کردی را پیگیری می‌کنند.

دکتر داریوش خداداد مدیرعامل جدید هلدینگ تدبیرگران اطلس نیز با اشاره اینکه این هلدینگ به عنوان پیشانی مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان عمل می‌کند، گفت: همه تلاش ما این است که با تلاش‌ها و اقدامات مثبتی که انجام می‌دهیم، علاوه بر جلب رضایتمندی اعضا، اعتبار موسسه نزد آنها را افزایش دهیم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 5 =

پست های مرتبط