اخبار 13 دی, 1401 6:34 ب.ظ
اخبار 13 دی, 1401 6:34 ب.ظ

حاج قاسم الگوی تمام عیار معلمی و مرکز ثقل وحدت ملی، اسلامی و منطقه‌ای بود

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان حاج قاسم را الگوی تمام عیار معلمی و مرکز ثقل وحدت ملی، اسلامی و منطقه‌ای خواند و گفت: تمام ویژگی‌های یک معلم که چون شمع می‌سوزد تا به جامعه نورانیت ببخشد در حاج قاسم متبلور بود و به راستی می‌توان ایشان را الگوی تمام عیار معلمی در جامعه خواند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز 13 دیماه 1401 با حضور سردار صادقی از همرزمان شهید بزرگوار و اهل جبهه و جنگ و شهادت، دکتر امین اله سالاری عضو هیات امنا، مهندس حمید باقرنژاد عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی، دکتر علیرضا فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌ها، دکتر عباسعلی قدیریان معاون برنامه‌ریزی و توسعه و مشاوران و مدیران موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه و با مداحی مهندس سید فرزاد نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم برگزار شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزاری چنین مراسم با عظمتی را نشان از دلدادگی به مکتب آل الله و ارزش‌های ناب اسلام و انقلاب و مکتب حاج قاسم عنوان کرد و گفت: تکلیف داریم به اعتبار آنچه سردار سلیمانی و دیگر شهدا به ما ارزانی داشتند یاد و خاطر رشادت‌هایشان را گرامی بداریم زیرا همانطور که امام المسلمین فرمودند اجر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء کمتر از شهادت نیست.

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی با بیان اینکه حاج قاسم عزیز و شهدای برجسته مقاومت در دفاع از حریم و حرم قدم در راه حق و حقیقت گذاشتند تا امروز این‌گونه در امنیت و سلامت دور هم جمع شویم، اظهار داشت: فلسفه وجودی برگزاری و حضور در چنین مجالس معنویی، آشنایی با مشی حاج قاسم و بهره‌گیری از وجود قدسی و انوار الهی ایشان برای خدمت به کشور و مردم است.

وی  افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مرکز ثقل وحدت ملی، اسلامی و منطقه‌ای بودند و امروز کشور ما نیاز دارد که روح قدسی حاج قاسم و اعمال و رفتارش، به خدمت همه‌ی جمع بیاید و به ما کمک کند. همانطوریکه که ایشان کشور جمهوری اسلامی ایران را حرم می‌دانند و مرکز ثقل این حرم را ولایت؛ و می‌فرمایند اگر حرم جمهوری اسلامی پابرجا بماند دیگر حرم‌ها، حرم ابراهیمی و حرم محمدی نیز پابرجا خواهند ماند.

دکتر نجف پور کردی تصریح کرد: همکاران ما در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و هلدینگ‌ها که متعلق به یک و نیم میلیون نفر فرهنگی فرهیخته است، سربازان حاج قاسم سلیمانی و پیرو مشی شهدایی، انقلابی و جهادی ایشان هستند.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، مردمی بودن، ولایت‌مداری، شجاعت، دلیری، اخلاق حسنه، یار رهبر انقلاب، عاشق وطن، خادم مردم، پدر مهربان فرزندان شهداء، متواضع، دلتنگ شهادت و فرمانده و استراتژیست بودن را از ویژگی‌های بارز حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − هشت =

پست های مرتبط