اخبار 4 آبان, 1402 8:30 ق.ظ
اخبار 4 آبان, 1402 8:30 ق.ظ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره:

حدود 80 درصد از جذب نیرو در ستاد موسسه از خانواده فرهنگیان بوده است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره از بکارگیری 80 درصد نیروهای ستاد موسسه از خانواده فرهنگیان عضو طی یک سال و نیم اخیر خبر داد و اعلام کرد در این مدت 44 درصد انتصابات اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه نیز مربوط به فرهنگیان معزز و خانواده آنان بوده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، نجف پور کردی سیاست راهبردی تیم مدیریتی جدید طی یک سال و نیم اخیر را افزایش نقش و مشارکت معلمان عضو صندوق با رویکرد امیدآفرینی، شایسته‌سالاری و توجه به خانواده فرهنگیان برشمرد و گفت تلاش کردیم طبق وعده هایی که دادیم در راستای شفافیت در عملکرد، صداقت و تعهد به فرهنگیان ارجمند گام برداریم.
مدیرعامل صندوق ذخیره با اشاره به تقوت چشمگیر و محسوس حضور فرهنگیان و خانواده آنها در مجموعه موسسه در یک سال و نیم و حدود 80 درصد از استخدام‌ها و بکارگیری نیروها در این دوره از فرزندان و خانواده اعضای موسسه تاکید کرد اعتقاد ما بر این است که صندوق متعلق به فرهنگیان است لذا جهت گیری استخدام در موسسه باید صرفا از میان فرهنگیان و خانواده معزز آنان باشد.
مدیرعامل صندوق ذخیره، با اشاره به اینکه اولویت انتصاب در موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه نیز از بین اعضای فرهنگی و فرزندان آنان است تصریح کرد: به جهت عقب ماندگی هایی که از گذشته ها نسبت به انتصاب مدیران از میان خانواده فرهنگیان عضو صندوق وجود داشته است در حال حاضر حدود 44 درصد از مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه از خانواده معزز فرهنگیان انتخاب شده اند که از تخصص، تبحر و تعهد لازم برای اهداف سازمان برخوردارند.
وی با اشاره به اهمیت سوابق علمی و تجربی افراد در انتصاب آنها، گفت: افراد منصوب شده براساس مسئولیتی که به آنها سپرده شده است، دارای مدارک تحصیلی و علمی مرتبط از کارشناسی تا دکتری بوده و سوابق علمی و تجربی ارزنده‌ای در کارنامه خود دارند که از آن در راستای افزایش ارزش‌آفرینی و سودآوری برای قشر معزز فرهنگیان بهره خواهیم گرفت.
مدیرعامل موسسه در ادامه درخصوص وضعیت رزومه و سابقه افراد جذب شده نیز گفت: علاوه بر تاکید بر دانش و تخصص لازم، شاخص‌های پاکدستی، خداترسی و سابقه عملکردی از لحاظ تدین، ولایتمداری، توجه به معلم و احترام به حقوق عامه نیز در انتصاب مدیران و کارکنان مدنظر بوده زیرا بحث امانتداری در خصوص دارایی‌های فرهنگیان و تکریم عملی آنها در صدر سیاست‌های راهبردی موسسه و اینجانب بوده است.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: به واسطه تعهدی که تیم مدیریتی موسسه نسبت به افزایش مشارکت و نقش فرهنگیان در بدنه موسسه داشت، بر اساس ابلاغ سازمانی، اولویت بر جذب فرهنگیان و خانواده‌های آنان بوده که چنین رویکردی برای اولین بار در سیاست های راهبردی موسسه ملحوظ و نهادینه شده است.
دکتر نجف‌پور تصریح کرد: تیم مدیریتی موسسه به توان مدیریتی فرهنگیان اعتماد کامل دارند زیرا در میان این قشر فرهیخته، تخصص‌ها و تجربیات کاری لازم در همه حوزه‌های فعالیت موسسه وجود داشته و فرهنگیان نسبت به هر فرد دیگری نسبت به اموال خود دلسوزتر هستند بنابراین، در آگهی‌های استخدام بر اولویت بکارگیری اعضای فرهنگی و خانواده آنان تاکید شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 10 =

پست های مرتبط