اخبار 29 آبان, 1400 6:01 ب.ظ
اخبار 29 آبان, 1400 6:01 ب.ظ

حضور شرکت صنایع آموزشی در نمایشگاه تجهیزات استاندارد آموزشی

شرکت صنایع آموزشی در نمایشگاه 2 روزه «تجهیزات استاندارد آموزشی» واقع در مدرسه دارالفنون امروز و فردا میزبان علاقه‌مندان این عرصه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، نمایشگاه «تجهیزات استاندارد آموزشی» با حضور 15 شرکت و مؤسسه فرهنگی و آموزشی تولید کننده منابع آموزشی و تربیتی در حوزه محصولات مکتوب و غیرمکتوب، تجهیزات، نرم افزارها، فیلم‌های آموزشی و تربیتی طی امروز 29 و فردا 30 آبان در مدرسه دارالفنون، اولین مدرسه تاریخ کشور برپاست.
شرکت صنایع آموزشی به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که در عرصه تولید تجهیرت آموزشی فعالیت دارد، در این نمایشگاه حضور داشته و انواع محصولات و سرگرمی‌های علمی خلاق، بازی‌های فکری و آموزشی، تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی را برای تمام دوره‌های تحصیلی را در غرفه خو به نمایش گذاشته است.
در این نمایشگاه محصولات و منابع آموزشی که موفق به دریافت نشان استاندارد الکترونیکی منابع آموزشی و تربیتی شده‌اند به نمایش گذاشته شده است و هدف اصلی این نمایشگاه معرفی محصولات آموزشی و تربیتی مناسب و استاندارد به مدیران، معلمان، دبیران علوم تجربی و ریاضیات، هنرجویان و هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه ای و کاردانش، در نظر گرفته شده است.
بازدید از این نمایشگاه ساعت 9 تا 14 بوده و برای همگان آزاد و رایگان است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

پست های مرتبط