اخبار 25 تیر, 1402 5:37 ب.ظ
اخبار 25 تیر, 1402 5:37 ب.ظ

حمایت از برنامه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان ضروری است

عضو ناظر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌گوید: اجرای طرح ارزش مالکانه، احیای بانک سرمایه، پیگیری بدهی سنواتی دولت به اعضای صندوق، شفاف سازی و نظام مند کردن فعالیت‌ها از جمله برنامه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان در دوره مدیریت نجف پور کردی بوده که مورد حمایت مجلس بویژه کمیسیون آموزش خواهد بود.

مهدی روشنفکر در مصاحبه ای تاکیدکرد: برنامه‌های صندوق برای رفع مشکلات موجود امیدوارکننده و مورد حمایت جدی کمیسیون آموزش قرار دارد و در این راستا آماده هرگونه همکاری هستیم.

این نماینده مجلس، دلسوزی، تعهد، خستگی‌ناپذیری و روحیه جهادی را از خصوصیات مدیران صندوق ذخیره دانست و تاکید کرد: انتظار می‌رود اولویت اول مدیریت این مجموعه سودآوری و خلق ثروت باشد.

وی با تاکید بر اینکه معیشت فرهنگیان بعد از بازنشستگی برای نمایندگان خانه ملت اهمیت بالایی دارد، افزود: در این راستا حراست و حفاظت از اموال آنان همواره باید به عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار مسئولان و متولیان امر قرار داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مدیریت کارآمد و اثربخش در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌تواند امید را در دل فرهنگیان به امید رفاه بیشتر در دوران بازنشستگی زنده کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 2 =

پست های مرتبط