اخبار 31 تیر, 1402 0:40 ق.ظ
اخبار 31 تیر, 1402 0:40 ق.ظ

دخالت کمیسیون آموزش مجلس در امور صندوق ذخیره فرهنگیان کذب است

یکی از اعضای هئیت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به برخی خبرسازی‌های سفارشی در فضای مجازی توسط کانال‌های بی نام و نشان واکنش نشان داد و گفت: دخالت کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در امور صندوق ذخیره فرهنگیان کذب محض است.

به نقل از پایگاه خبری پیام فوری و راه مردم؛ یک کانال تلگرامی با انتشار مطلبی بیان کرده که اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دکتر صحرایی خواسته‌اند که هرگونه عزل و نصب در صندوق را ممنوع کند که با واکنش تند یکی از اعضای هیئت رئیسه کمیسیون آموزش روبه‌رو شد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: قانون اجازه دخالت در امورات اجرایی صندوق ذخیره را به نمایندگان عضو کمیسیون نداده و طرح این موضوع از اساس کذب است بلکه ساخته و پرداخته ذهن افراد بیماری بوده که مدیریت را به نگاه یک دکان می‌بینند و سخت به میز ریاست چسپیده‌اند و حتی برای یک روز ماندن قائل به بازی با آبروی کمیسیون آموزش هستند.

وی خاطرنشان کرد: هنوز هیچ طرح تحقیق و تفحصی از صندوق ذخیره فرهنگیان به کمیسیون ارجاع نشده و تنها خبری به نقل از یک نماینده دیده‌ام که محورهای بیان شده نیز بسیار سطحی بودند و حتی در صورت ارجاع به کمیسیون، بعید می‌دانم به صحن برسد.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه کمیسیون آموزش برای اصلاح رویه‌های غلط از جمله انتصاب‌های ضعیف غیر نظامند و سفارشی تمام قد در کنار مدیریت ارشد صندوق ذخیره فرهنگیان است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 12 =

پست های مرتبط