اخبار 5 دی, 1401 5:17 ب.ظ
اخبار 5 دی, 1401 5:17 ب.ظ

دکتر نجف‌پور کردی در جلسه تکریم و معارفه هیات مدیره شرکت‌های تابعه پتروفرهنگ:

دفاع از حقوق معلمان سیاست اصلی هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه سیاستگذاری‌ها و جهت‌گیری‌های کلان این موسسه از طریق هیئت امنا تعیین می‌شود، دفاع از حقوق معلمان را در صدر دغدغه و اولویت برنامه‌های ایشان دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در مراسم تکریم و معارفه هیات مدیره شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ پتروفرهنگ كه با حضور مهندس حميد باقرنژاد عضو هيات مديره و معاون مالى و سرمايه انسانى، دكتر امين الله سالارى عضو هيات امناموسسه، دکتر سید علی اکبر طاهری رئیس هیات مدیره هلدینگ پتروفرهنگ، دكتر عليرضا بابازاده مديرعامل هلدينگ پتروفرهنگ و مهندس محمدطاهر شفيعى مديرعامل هلدينگ انرژى سپهر برگزار شد، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بیان کرد: باید منش و سیره این حضرت را در کارهای سازمانی پیشه کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه موسسه دارای چالش‌ها و مسائل متفاوتی است، اظهار کرد: البته این موضوع منکر زحمات گذشتگان نیست و گاهی اقتضائات دست به دست هم داده‌اند تا امروز با چالش مواجه باشیم.

مدیرعامل موسسه گفت: فهم مسائل و مشکلات و تلاش شبانه‌روزی مبتنی بر عقلانیت و مشی شهدایی و حاج قاسم، نتایج کارکردی خوبی را به تصویر می‌کشد.

دکتر نجف‌پور با اشاره به روند انتصابات در موسسه تصریح کرد: از حیث مساله‌شناسی، از گذشته‌ها زحمات زیادی کشیده شد و انتصاب افراد جدید برای کمک به بهبود و ارتقای شرایط است؛ اصل تغییر باید نمودی در کلیات سازمان داشته باشد و مبتنی بر عقل و الگوهای بومی دنبال شود.

وی با بیان اینکه پتروشیمی‌های کشور در سطح کلان با چالش‌هایی مواجه هستند که هلدینگ پتروفرهنگ نیز متاثر از این شرایط است، اظهار کرد: تکلیف انسانی، اخلاقی و شرعی داریم تا وضعیت موجود را مدیریت کنیم به صورتی که سرمایه اعضای صندوق به شکل بهره‌ورانه مدیریت شود تا حقوق آنان تضییع نشود و این همان سیاست هیئت امناست که اجرای آن به مدیران موسسه و شرکت‌ها سپرده شده است.

دکتر نجف‌پور کردی با یادآوری اینکه هیئت امنا جهت‌گیری کلان کل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان را مشخص می‌کند، تاکید کرد: نمی‌توانیم در اجرای اهداف کلان مجموعه غفلت کنیم زیرا حق یک و نیم میلیون فرهنگی شاغل و بازنشسته مطرح است.

در پایان این مراسم احکام اعضای هیات مدیره شرکت‌های دنا، شیمیایی لاوان، سیراف، آریا، کیمیا و سکو اعطا شد.

همچنین طی احکامی جداگانه، مهدی فتح الله، حسین هاشمی و سجاد کوثری به عنوان اعضای جدید هیات مدیره پتروشیمی دنا، محسن هادی‌زاده، غلامعلی نوروزی و حسن نزهت به عنوان اعضای هیات مدیره پتروشیمی آریا، حجت الله اسماعیلی، رضا چراغی کوتیانی و حمزه کریمی به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت شیمیایی لاوان، عباس قاسمی و فریدون قاسمی به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت تجارت بین‌الملل سکو، حسن رضایی به عنوان عضو هیات مدیره کیمیای پارس خاورمیانه و همچنین علی نظرپور و حامد مسینه اصل به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت پتروشیمی سیراف انرژی منصوب شدند.

حسین هاشمی به عنوان مدیرعامل پتروشیمی دنا، فریدون قاسمی به عنوان مدیرعامل شرکت تجارت بین الملل سکو، حمزه کریمی به عنوان مدیرعامل شرکت شیمیایی لاوان و غلامعلی نوروزی به عنوان مدیرعامل پتروشیمی آریا معرفی شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + پنج =

پست های مرتبط