اخبار 30 مهر, 1401 9:30 ق.ظ
اخبار 30 مهر, 1401 9:30 ق.ظ

بر اساس نتایج نظرسنجی:

رضایت 82 درصدی از برگزاری همایش منتخبان فرهنگیان عضو موسسه

روابط‌عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای تصویرسازی سازمانی و به منظور اطلاع از دیدگاه فرهنگیان حاضر در همایش تعاملی فرهنگیان عضو موسسه از سراسر کشور که از 19 تا 20 مهر 1401 در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد، یک نظرسنجی در قالب سوالات چند گزینه‌ای و تشریحی قبل و بعد از برگزاری همایش انجام داد تا تاثیر این همایش را بر تصور، آگاهی، نگرش و دیدگاه اعضا درباره موسسه را بسنجد.

از مجموع 76 نفر از فرهنگیان حاضر در این همایش، 35 نفر (46 درصد) در نظرسنجی قبل از همایش و 52 نفر (68) در نظرسنجی بعد از همایش شرکت کردند، در حالی که برگه‌های نظرسنجی در اختیار کلیه فرهنگیان حاضر قرار گرفته بود. همچنین 21 نفر (27 درصد) از حاضرین در هر دو نظرسنجی شرکت کردند که مقایسه دیدگاه‌های آنان بسیار قابل تامل است.

سوالات نظرسنجی با محوریت میزان آشنایی اعضا با موسسه، میزان رضایت آنها از عملکرد فعلی، کانال‎‌های دریافت اطلاعات درباره موسسه و همچنین میزان تاثیرگذاری همایش بر شفاف‌سازی، آگاهی بخشی، جلب اعتماد و اطمینان آنها نسبت به موسسه بود.

پس از دریافت دیدگاه‌های فرهنگیان قبل و بعد از همایش، به مقایسه آنها پرداختیم تا میزان تاثیرگذاری برگزاری این همایش را بسنجیم. نتایج نظرسنجی نشان داد که به طور میانگین، نزدیک به 82 درصد (75/81) از شرکت‌کنندگان، رضایت بالایی از برگزاری این همایش داشته‌اند که مهم‌ترین نتایج آن به شرح زیر است:

  • رضایت بالای 79 درصدی از تاثیر همایش بر آگاهی‌بخشی نسبت به موسسه
  • رضایت بالای 88 درصدی از شفافیت در پاسخگویی به سوالات و ابهامات
  • رضایت بالای 81 درصدی از تاثیر همایش بر آمیدآفرینی
  • تاثیر بالای 71 درصدی همایش بر افزایش اعتماد و اطمینان‌خاطر
  • رضایت بالای 85 درصدی از تاثیر همایش بر تعامل موثر بین موسسه و اعضا
  • استقبال بالای 85 درصدی از برگزاری این همایش
  • رضایت بالای 88 درصدی از برگزاری همایش به صورت تعاملی و پرسش و پاسخ
  • رضایت بالای 77 درصدی از زمان‌بندی، کیفیت اسکان و پذیرایی

 همچنین مقایسه دیدگاه افرادی که به هر دو نظرسنجی قبل و بعد از همایش (21 نفر معادل 27 درصد از حاضران در همایش) پاسخ داده‌اند، گویای تاثیر بیش از 93 درصدی بر حفظ و بهبود دیدگاه آنها نسبت به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که در جدول زیر نشان داده شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 11 =

پست های مرتبط