اخبار 23 مرداد, 1401 12:02 ب.ظ
اخبار 23 مرداد, 1401 12:02 ب.ظ

در دیدار رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز مطرح شد؛

رفع دغدغه‌های اعضا باید اولویت مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان باشد

نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز در این دیدار، ضمن استقبال از قبول مسئولیت توسط دکتر محمد دلبری به عنوان رییس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، برضرورت رفع دغدغه‌های فرهنگیان از طریق ساماندهی و شفاف کردن کلیه فعالیت‌های موسسه تاکید نمود.

آیت‌آلله آل‌هاشم ابراز امیدواری کرد که حضور دکتر دلبری در این سمت همچون مسئولیت‌های گذشته به ویژه در شهر کریمه اهل‌بیت و  آستان قدس‌رضوی منشا خیر و برکت باشد.

ایشان با تاکید بر استفاده از ظرفیت نیروهای متعهد، متخصص و جوانان انقلابی در صندوق ذخیره فرهنگیان، خواستار برنامه‌ریزی هوشمندانه و موثر جهت افزایش بهروری دارایی‌های موجود به تناسب پتانسیل‌های جغرافیایی و ظرفیت کشورشد.

آیت‌آلله آل‌هاشم با اشاره به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های اقتصادی و صنعتی استان آذربایجان شرقی و به‌خصوص شهر تبریز، برسرمایه‌گذاری و توسعه فعالیت‌های صندوق در این استان و همچنین تشکیل کارگروه کارشناسی با هدف ارزیابی ظرفیت‌های مشترک و تداوم جلسات جهت هم‌افزایی در راستای منافع فرهنگیان عضو موسسه تاکید نمود.

در ادامه این دیدار دکتر دلبری نیز مقبولیت و محبوبیت آیت‌الله آل‌هاشم نماینده مقام معظم رهبری در بین مردم  ولایتمدار آذربایجان و عشق‌ورزی مردمان این دیار به اهل‌بیت و پیشگامی در امور خیریه را الگوی عینی ومثال زدنی عنوان کرد.

وی استفاده از این ظرفیت و الگو در بسط و توسعه فرهنگ وقف و سایرحوزه‌های اقتصادی را مهم و موثرخواند.

دکتر دلبری همچنین با تاکید بر اهمیت و ضرورت ساماندهی فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان و سوق دادن این فعالیت‌ها جهت افزایش بهره‌وری و رفع دغدغه این قشر خدوم و زحمتکش، برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط هیئت امنا و هیئت مدیره و مدیریت را در این زمینه موثر و هوشمندانه خواند.

وی ابراز امیدواری کرد به زودی اخبار خوبی برای اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان خواهیم داشت.

 

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:https://www.instagram.com/szf_iran

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + سیزده =

پست های مرتبط