اخبار 11 خرداد, 1401 3:32 ب.ظ
اخبار 11 خرداد, 1401 3:32 ب.ظ

دیدار مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با وزیر آموزش و پرورش؛

رهنمودهای وزیر آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف راهبردی صندوق

وزیر محترم آموزش و پرورش ضمن اشاره به اقدامات مثبت و آرامش نسبی در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: لازم است اقدامات عملی و اجرایی برای پیشبرد هرچه بهتر فعالیت‌های موسسه و احقاق حداکثری حقوق فرهنگیان عضو از جمله برگزاری هرچه سریع‌تر هیات امنا و محاسبه ارزش افزوده و سهم‌الشرکه آنان انجام شود.

در ابتدای این جلسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گزارشی از آخرین وضعیت موسسه و جلسات راهبردی برگزار شده با معاونین و مدیران ستاد موسسه و مدیران عامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ‌ها و شرکت‌ها ارائه کرد.

دکتر نجف پور با اشاره به تدابیر وزیر محترم آموزش و پرورش و رییس هیات امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، برخی از برنامه‌های مهم و اولویت‌های راهبردی موسسه در راستای اجرای تدابیر ایشان را تعیین ماهیت حقوقی موسسه، نحوه خروج از زیان برخی از شرکت‌ها، تعیین ارزش مالکانه اعضا از ارزش افزوده دارایی‌ها، میزان سود قابل تقسیم و قابل پرداخت به اعضا و نحوه خروج از بحران زیان‌دهی عنوان کرد.

وی همچنین بر اعمال حاکمیت شرکتی، برنامه‌محور بودن موسسه، راهبری کلان شرکتی و انجام اقدامات زیرساختی در موسسه را به عنوان دغدغه‌های وزیر محترم آموزش و پرورش مورد تاکید قرار داد و پی‌گیری آنها را از رئوس برنامه‌های خود برشمرد.

دکتر نوری وزیر محترم آموزش و پرورش نیز ضمن تشکر از اقدامات مثبت انجام شده و آرامش نسبی برقرار شده در موسسه، رهنمودهای لازم را برای برگزاری هرچه بهتر و سریع‌تر جلسه هیات امنا و تاکید موکد مبنی بر محاسبه ارزش افزوده هریک از فرهنگیان عضو ارائه نمود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 15 =

پست های مرتبط