اخبار 22 آذر, 1401 5:38 ب.ظ
اخبار 22 آذر, 1401 5:38 ب.ظ

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجهیزات مدارس ایران مطرح شد؛

روند صعودی شاخص‌های مالی شرکت تجهیزات مدارس ایران در سال مالی 1401

مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1401 شرکت تجهیزات مدارس ایران روز 16 آذر ماه 1401 با حضور دکتر داریوش خدادادی مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس، اعضای هیات مدیره شرکت و نمایندگان سهامداران در ساختمان موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار و بیش از 24 میلیارد تومان سود خالص اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، در ابتدای جلسه، گزارش عملکرد این شرکت توسط جواد تاری وردی توسط مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ارائه و از افزایش مبلغ فروش به 172 میلیارد تومان خبر داد.

این در حالی است که به گفته وی، این مبلغ در سال مالی قبل 116 میلیارد تومان بوده است. همچنین مبالغ قرارداد این شرکت در سال مالی 1401 بالغ بر 220 میلیارد تومان بوده که در مقایسه با 92 میلیارد در سال مالی قبل روند صعودی داشته است.

دکتر خدادادی مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس نیز در این جلسه گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در شرکت تجهیزات مدارس ایران و با عنایت به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، انتظار می‌رود این شرکت در سال مالی آینده، روند رو به رشد داشته و شاهد افزایش سودآوری باشد.

در ادامه جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1401 قرائت و پس از بحث و بررسی‌های لازم در رابطه با گزارشات مذکور، صورت‌های مالی فوق به تصویب مجمع رسید.

بر اساس این گزارش، سود خالص شرکت تجهیزات مدارس ایران در سال مالی 1401 بیش از 24 میلیارد تومان و درآمد عملیاتی نیز بالغ بر 172 میلیارد تومان بوده است.

برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402، موسسه حسابرسی رهیافت و همکاران به عنوان حسابرس اصلی و بازرس قانونی شرکت، و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان بازرس علی البدل و همچنین روزنامه آفتاب یزد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار شرکت برای درج آگهی انتخاب شد.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 5 =

پست های مرتبط