اخبار 16 اسفند, 1401 6:54 ب.ظ
اخبار 16 اسفند, 1401 6:54 ب.ظ

رونمایی از آوا کارت بانک سرمایه در همایش سراسری موسسه

بانک سرمایه با حضور وزیر آموزش و پرورش از محصول جدید و منحصر به فرد بانک سرمایه تحت عنوان «آواکارت سرمایه» در حاشیه همایش سراسری مدیران موسسه رونمایی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، در حاشیه همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه که در روزهای 13 و 14 اسفند 1401 در اردوگاه شهید باهنر، طی مراسمی محصول جدید و منحصر به فرد بانک سرمایه تحت عنوان «آواکارت سرمایه» با حضور دکتر نوری وزیر آموزش و پرورش، دکتر نجف‌پور مدیرعامل موسسه و فرج‌اله قدمی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه رونمایی شد.

در این مراسم وزیر آموزش و پرورش بر استفاده از فناوری‌های نوین به منظور ارائه خدمات شایسته با مزیت رقابتی به فرهنگیان به ویژه اعضای موسسه تاکید کرد.

آواکارت سرمایه یک کارت هدیه سخنگوست و امکان انتقال پیام صوتی را فراهم می‌کند، به نحوی که پیام صوتی یا موسیقی دلخواه مشتریان در قالب یک بارکد دو بعدی بر روی کارت در دسترس بوده و پس از اسکن توسط گیرنده کارت، برای وی پخش خواهد شد، به این ترتیب فرد خریدار می‌تواند به جای پیام مکتوب، به شیوه‌ای بدیع و تازه صدای خود را نیز ضمیمه کارت هدیه سازد.

برای ثبت درخواست آواکارت سرمایه کافی است به وب سایت بانک به نشانی www.sbank.ir/avacard مراجعه نموده و با انتخاب طرح و مبلغ دلخواه، پیام صوتی خود را در قالب یک بارکد دو بعدی بر روی کارت هدیه ذخیره کنید تا دوستان خود را با احساسی تازه و بی‌سابقه مواجه سازید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

پست های مرتبط