اخبار 21 بهمن, 1399 2:30 ب.ظ
اخبار 21 بهمن, 1399 2:30 ب.ظ

عصر امروز صورت گرفت؛

رونمایی از سایت جدید موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

سایت جدید موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با طراحی جدید و بخش های متنوع برای تعامل بیشتر با فرهنگیان به ویژه اعضای این موسسه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سایت جدید این موسسه با طراحی به‌روز و امنیت و پشتیبانی قوی‌تر به آدرس www.szf.ir و با حضور مدیرعامل و معاونین این مجموعه رونمایی شد.
هدف از تغییر سایت، تقویت ابعاد امنیتی آن و تسهیل اطلاع‌رسانی به فرهنگیان و ذینفعان موسسه است، ضمن اینکه دسترسی به بخش‌های متنوع آن تسهیل شده و مخاطبان سایت، به ویژه اعضای صندوق می‌توانند به راحتی با مراجعه به آدرس جدید، بسیاری از امور مربوط به عضویت و خدمات الکترونیکی را به پیش ببرند و نیز با مراجعه به بخش صورت وضعیت، از وضعیت مالی خود در این صندوق مطلع شوند.
طراحی و راه‌اندازی این سایت به همت شرکت «پژوهش و نوآوری» به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است.
این شرکت، رتبه اول تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی را از سوی شورای عالی انفورماتیک در کارنامه کاری خود دارد و تولیدات آن علاوه بر نرم‌افزارهای وزارت آموزش و پرورش در بیش از 200 سازمان دولتی پیاده‌سازی شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − چهارده =

پست های مرتبط