اخبار 23 مرداد, 1401 12:06 ب.ظ
اخبار 23 مرداد, 1401 12:06 ب.ظ

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان:

رویکرد جدید موسسه، شفاف‌سازی کلیه فعالیت‌ها است

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان در دیدار با نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع،‌ معادن و کشاورزی تبریز، ضمن بررسی راهکارهای توسعه همکاری‌های مشترک، گفت: رویکرد تیم مدیریتی جدید موسسه شفاف‌سازی کلیه فعالیت‌ها، قراردادها و مسائل مالی است تا کلیه اعضا در جریان انجام امورات جاری قرار بگیرند.

دکتر محمد دلبری در این دیدار که با حضور نائب رئیس اتاق بازرگانی و جمعی از فعالان اقتصادی استان  آذربایجان شرقی برگزار شد، ضمن تحسین روحیه ولایت‌مداری، خیرخواهی و غیرت دینی مردم آذربایجان به‌ویژه فعالان و صنعت‌گران این دیار، وجود چنین روحیه‌ای را بزرگترین پشتوانه برای نظام اسلامی و فعالان اقتصادی کشور دانست.

وی ضمن تبیین و تشریح فلسفه تاسیس صندوق ذخیره فرهنگیان، حمایت از قشر فرهنگیان که به حقیقت شغل انبیاء را برگزیده‌اند، از وظایف موسسه برشمرد و تصریح کرد: با همت جوانان مومن و متخصص می‌توان مشکلات صندوق ذخیره فرهنگیان را مرتفع کرده و انتظارات بحق اعضا را پس از چندین سال برآورده ساخت.

دکتر دلبری با تاکید بر حمایت از فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، افزود: اتاق‌های بازرگانی که تبلور و تجلی توان بخش خصوصی هستند، می‌توانند در تحقق شعار بزرگ سال کمک اساسی کنند.

وی پیشنهاد کرد که اتاق بازرگانی تبریز که از توان بالایی در این زمینه برخوردار است، در رابطه با حمایت از شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش بنیان پیش قدم شود.

در ادامه این دیدار مهندس کمالی نائب رئیس اتاق بازرگانی تبریز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر دلبری به جهت سفر به شهر اولین‌ها، با اشاره به پتانسیل‌های پرشمار فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی، از آمادگی برای همکاری در تبادل تجربه و سرمایه گذاری در زمینه‌های مشترک خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت‌های طرفین در راستای رویکرد جدید صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر شفاف‌سازی، حضور در بورس و استفاده از تجارب بخش خصوصی را ضروری و موثر خواند.

در ادامه این جلسه مقرر شد کارگروهی در اتاق بازرگانی با مشارکت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل شود تا زمینه‌های همکاری مشترک را بررسی و عملیاتی کند.

 

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:https://www.instagram.com/szf_iran

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

پست های مرتبط