اخبار 9 آذر, 1401 8:33 ب.ظ
اخبار 9 آذر, 1401 8:33 ب.ظ

رییس حوزه مدیرعامل و معاون امور شرکت‌های موسسه معرفی شدند

طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی، مهندس محمد طالبی طادی به عنوان رییس حوزه مدیرعامل و دکتر علیرضا فتحی‌نیا به عنوان معاون امور شرکت‌های موسسه منصوب شدند.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، روز چهارشنبه 9 آذر 1401 در مراسم تکریم و معارفه با اشاره به اینکه امروز کشور ما نیازمند عاشوراشناسی، مولاشناسی و زینب (س) شناسی است، گفت: پیام حضرت زینب این است که فرهنگ اسلامی، انقلابی و شهدایی را ترویج کنیم.

وی با بیان اینکه فعالیت خود در موسسه را با شناخت از محیط و فهم مسائل مبتنی بر اخلاقیات پیش رفتیم، تصریح کرد: چالش‌هایی در موسسه وجود داشت و حل برخی از آنها زمان‌بر است زیرا باید واکاوی و بررسی‌های عمقی و دقیق صورت می‌گرفت.

مدیرعامل موسسه با اشاره به روند تشخیص، تجزیه و تحلیل، ارائه راهکار و صحه‌سنجی برای غلبه بر مشکلات، گفت: علاوه بر شناسایی مشکلات و چاره‌جویی برای حل آنها، اقدامات خوبی از جنس حل مشکلات صورت گرفته و اتفاقات خوبی در برخی شرکت‌ها رقم خورده است.

دکتر نجف‌پور نتیجه این اقدامات را ایجاد امید و اطمینان فزاینده در بین اعضای موسسه عنوان کرد و افزود: امروز فرهنگیان بیشتر از گذشته با موسسه همراه و همدل شده‌اند و فضای کلی صندوق ذخیره فرهنگیان رو به بهبود است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اعطای لوح از زحمات و تلاش ارزنده مهندس امیر انباردار معاون قبلی امور شرکت‌های موسسه ‌قدردانی کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

پست های مرتبط