اخبار 21 اسفند, 1401 6:11 ب.ظ
اخبار 21 اسفند, 1401 6:11 ب.ظ

سودآوری برای اعضای موسسه از طریق ارائه خدمات به فرهنگیان و آموزش‌وپرورش

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس فلسفه تشکیل این هلدینگ را ارائه خدمات اقتصادی عنوان کرد و گفت: بر اساس ماموریتی که برای این شرکت تعریف شده، هدف ما کسب سود برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان از طریق ارائه خدمات شایسته به فرهنگیان و وزارت آموزش و پرورش است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، دکتر «داریوش خدادادی» مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره گروه ساختمانی معلّم در همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی این همایش بحث هم‌افزایی درون گروهی است، اظهار داشت: با اتکال به ظرفیت‌های درون سازمانی می‌توان در راستای بهبود روابط اقتصادی در جهت نیل به زنجیرۀ ارزش در داخل مجموعه حرکت کرد.

وی افزود: از آنجایی که ذات فعالیت‌های هلدینگ تدبیرگران اطلس کسب درآمد از طریق خدمت‌رسانی است و از طرفی با دارا بودن دفاتر استانی پلی ارتباطی با اعضا و سهام‌داران صندوق ذخیرۀ فرهنگیان ایجاد کرده است، هم‌افزایی در این هلدینگ نقش پررنگی دارد و می‌تواند تأثیری مستقیم بر میزان درآمد و تنوع خدمات داشته باشد.

مدیر عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس خاطرنشان کرد: بی‌شک همه شرکت‌های تابعۀ مؤسسه نیازمند دریافت انواع بیمه‌نامه‌ها، دریافت خدمات گردشگری، استفاده از ترابری هوایی، خرید تجهیزات اداری، بهره‌گیری از سامانه‌ های فناوری اطلاعات و … هستند و با توجه به ارائه این خدمات در شرکت‌های هلدینگ تدبیرگران اطلس، می‌توان با تعامل دو جانبه، هم‌افزایی درون‌گروهی را تقویت کرد و گردش ریالی درون گروهی صورت پذیرد.

دکتر خدادادی با اشاره به اینکه ابتدا باید نیازسنجی درون گروهی صورت پذیرفته و سپس در خصوص تبادل خدمات بین گروهی هماهنگی لازم صورت گیرد، گفت: همچنین بحث استفاده از تجربیات و دانش همکاران در این همایش در قالب کارگروه‌های تخصصی مطرح و ایده‌های بسیار خوبی در مورد محور فعالیت‌های تجاری خدماتی هلدینگ ارائه شد.

وی تصریح کرد: نتیجه این کارگروه تخصصی طی چند ساعت همفکری، مشخص شدن محورهای کلیدی جهت بهبود روابط کاری و تبیین مسیر آینده است.

مدیر عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس اظهار داشت: در این کارگروه موضوعاتی مانند تبیین خدمات متنوع ( طرح میعاد بیمۀ معلم، لیزینگ، گردشگری و …) جهت ارتقای رضایت و نگهداشت اعضای مؤسسه با رعایت اصل مزیت رقابتی، تبیین راه‌های ارتباط بهتر و کامل‌تر با وزرات آموزش و پرورش جهت اجرای پروژه‌های مربوطه، انجام نیازسنجی‌های دوره‌ای از اعضا به منظور احصای انتظارات و طراحی خدمات مبتنی بر آن و اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی اقدامات و تقویت ارتباط با اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی یادآور شد که تبیین برنامه‌های مؤسسه برای توسعۀ بازار مبتنی بر اقتصاد دیجیتال و سایر پلتفرم‌های اقتصادی،  استفادۀ بهینه از ظرفیت نمایندگان استانی مؤسسه، تشکیل و راه‌اندازی باشگاه مشتریان و همچنین تدوین ساختار خدمات قابل ارائه به اعضا مبتنی بر سطح عضویت از دیگر محورهای مورد بحث بود که امیدواریم با نتایج بسیار خوبی برای اعضای صندوق همراه باشد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 3 =

پست های مرتبط