اخبار 20 آبان, 1402 2:29 ب.ظ
اخبار 20 آبان, 1402 2:29 ب.ظ

دکتر نجف‌پورکردی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا:

سیاست کلی صندوق اولویت جذب فرهنگیان عضو و خانواده آنان است

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تشریح فرآیند جذب از میان فرهنگیان و خانواده‌های آنان در این موسسه، گفت: جذب از فرهنگیان و خانواده‌های آنان قرار است که در هلدینگ‌ها هم صورت ‌گیرد، بنابراین روند اطلاع‌رسانی درباره این استخدام اعلام می‌شود.

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا درباره چگونگی استخدام فرهنگیان و خانواده‌های آنان در صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت‌های زیرمجموعه آن، اظهار کرد: سال گذشته برای این موضوع سیاست‌گذاری کردیم و براین اساس زیرساخت‌ها درون مجموعه صندوق و هلدینگ‌ها فراهم شد تا این اتفاق و سیاست عملیاتی شود.
وی افزود: عملا در سال گذشته در حوزه انتصابات یک گام بزرگی برداشتیم که حدود ۴۵ درصد از انتصابات از معلمان و خانواده‌های آنان صورت گرفت چراکه فرهنگیان از ما انتظار داشتند معلم بازنشسته و خانواده وی در این مکان بنشیند.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان ادامه داد: پیشتر صندوق به دلیل نابه‌سامانی‌هایی که در بخش‌های گوناگون و شرکت‌ها داشته، جذب نیروی انسانی زیادی نداشته است و ما عملا به دنبال ساماندهی هستیم.
دکتر نجف‌پورکردی با بیان اینکه جذب در بخش‌های محدودی مانند ستاد صندوق صورت گرفته است، گفت: تعدادی جذب در صندوق ذخیره فرهنگیان داشتیم که از همان تعداد حدود ۸۰ درصد از فرهنگیان و خانواده‌های خودشان یعنی برادر، خواهر، پدر، مادر، دختر و پسر جذب شده‌اند.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان یادآورشد: زیرساخت این جذب در سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان فراهم شده و اقدامات مناسبی در حوزه ساماندهی نیروی انسانی صورت گرفت از این حیث که نیروهای سازمانی ما چقدر است و این میزان باید به چه تعداد برسد را بررسی می‌کنیم و جذب را به صورت متمرکز با اطلاع رسانی عمومی از میان‌ خانواده‌های فرهنگیان انجام خواهیم داد.
دکتر نجف‌پورکردی ادامه داد: برای درصدی از مشاغل ممکن است استثناهایی وجود داشته باشد اما سیاست کلی ما اولویت جذب فرهنگیان و خانواده آنان است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

پست های مرتبط