اخبار 22 خرداد, 1401 2:49 ب.ظ
اخبار 22 خرداد, 1401 2:49 ب.ظ

شرکت صنایع آموزشی ظرفیت تولید و فروش هزار میلیارد تومانی دارد

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اشاره به ظرفیت‌های بزرگ و متنوع این شرکت در زمینه تولید انواع محصولات آموزشی، گفت: در استراتژی و سیاست کلان شرکت صنایع آموزشی، فروش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی را در دو سال آینده به‌عنوان هدف قرارداده‌ایم که دست یافتنی است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، علیمحمد مصلحی، مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی روز سه‌شنبه 17 خرداد 1401 در جریان بازدید نمایندگان منتخبان اعضا در هیات امنای موسسه از خطوط تولید و تکمیل محصولات این شرکت، گزارشی از فعالیت‌های در دست اقدام و پروژه‌های آتی ارائه کرد.

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی در گزارش خود ضمن اشاره به ظرفیت‌های این شرکت، تصریح کرد: ما در استراتژی و سیاست کلان شرکت، فروش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی را در دو سال آینده به‌عنوان هدف قرارداده‌ایم که دست یافتنی است و در راه رسیدن به این هدف مهم قدم‌هایی نیز داشته‌ایم.
وی افزود: شرکت صنایع آموزشی در شش ماهه نخست سال مالی توانست به هدف فروش مورد نظر یکساله خود دست یابد.
در این بازدید لیلا نظرپور و محسن مسعودی در جایگاه نمایندگان منتخبان اعضا در هیات امنای موسسه، ضمن بازدید از خطوط تولید و تهیه محصولات شرکت صنایع آموزشی، از این شرکت به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات آموزشی در کل کشور نام بردند.
آنها همچنین بر حمایت همه جانبه از شرکت صنایع آموزشی در راستای رسیدن به اهداف کلان این شرکت به منظور ایجاد سودآوری پایدار و باکیفیت برای اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کردند.

بازدید مدیران و معلمان آموزش و پرورش منطقه شش تهران از صنایع آموزشی

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اشاره به توجه جدی این شرکت به ارتقاء سطح آموزش در کشور گفت: طرح بروزرسانی محصولات آموزشی را با آخرین استانداردهای جهانی در دستور کار داریم و در این راستا از تمامی متخصصان و صاحب‌نظران دعوت به همکاری و تبادل نظر می‌کنیم.

در ادامه این رویداد، جمعی از منتخبین مدیران و معلمان آموزش و پرورش منطقه شش شهر تهران نیز با هدف هم‌اندیشی و تقویت تعامل این شرکت صنایع آموزشی با بدنه‌ی وزارت آموزش و پرورش از نمایشگاه و کارگاه‌های تولیدی این شرکت بازدید کرده و در جریان آخرین دستاوردها و همچنین فرآیند تولید سفارشات مورد نظر مشتریان قرار گرفتند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

پست های مرتبط