اخبار 1 آبان, 1402 9:28 ق.ظ
اخبار 1 آبان, 1402 9:28 ق.ظ

شفافیت و انضباط مالی، جهت گیری اساسی در صندوق ذخیره فرهنگیان است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اعلام اینکه صندوق ذخیره در مسیر تعالی و انضباط بخشی حداکثری گام بر می دارد تاکید کرد: طهارت مالی و شفافیت سازمانی یک ضرورت اساسی است و موسسه به چشم،ذهن،قلم و عمل باید مطهر باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، حمیدرضا نجف‌پور کردی در همایش مدیران عالی موسسه،هلدینگ‌ها و شرکت‌های وابسته به صندوق ذخیره، با تاکید بر هم‌افزایی و هماهنگی در مسیر شفافیت سازمانی به ضرورت هماهنگی و هم‌افزایی در حوزه‌های نظارتی از سناد صندوق تا هلدینگ‌ها و شرکت‌ها اشاره کرد و گفت یکی از اهداف این نشست‌ها و هم‌اندیشی‌ها، ایجاد گفتمان واحد و قالب سازمانی در حوزه راهبری از حیث نظارت و کنترل است.

مدیرعامل صندوق ذخیره با اشاره به اهمیت برگزاری بموقع و منظم مجامع شرکت‌ها اظهار داشت: واحدهای داخلی در حوزه برگزاری مجامع سازمانی باید به وظایف خود عمل نمایند و راهبری این مهم با مدیران‌عامل شرکت‌هاست.

دکتر نجف‌پور کردی با اشاره به ضرورت برگزاری جلسات پیش مجمع که برای تمام شرکت‌ها برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: یکی از زوایایی که دنبال آن هستیم اهمیت بالای این جلسه و جلوگیری از سهل انگاری آن است.
وی تصریح کرد: هر تاخیری در برگزاری مجامع موجب تاخیر در برگزاری مجمع هلدینگ‌ها و به تبع آن موسسه خواهد شد که داعیه شفافیت را برای سهامداران متزلزل می‌کند.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: هدف‌گذاری کردیم تا ٣٠ دی ١۴٠٢ مجمع موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شود و به تبع آن باید پیش از این مجمع سایر شرکت‌ها و هلدینگ‌ها برگزار شود.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: با این رویکرد عمق بخشی استراتژیک خواهیم داشتیم و این کار را تحت عنوان نظام راهبری دنبال می‌کنیم.

دکتر نجف‌پور کردی با اشاره به اینکه در زمان‌بندی مشخص شده مجامع، باید برای پاسخگویی به ذی‌مدخلان پاسخ روشن داشته باشیم، ادامه داد: احترام به معلمان به عنوان سهامداران در اصول کارها نهفته است و بی توجهی به قانون و ارزش‌های حاکم بر آن خدشه به اصول است و ما در این همایش روی این اصول تمرکز داریم و نباید نگاه ابزاری به آن نداشته باشیم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

پست های مرتبط