اخبار 21 اردیبهشت, 1401 8:04 ب.ظ
اخبار 21 اردیبهشت, 1401 8:04 ب.ظ

در پی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرهنگیان عنوان شد؛

صندوق ذخیره فرهنگیان، ظرفیت پاسخ به توصیه‌های رهبر انقلاب درباره معیشت معلمان را دارد

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار معلمان در روز 21 اردیبهشت 1401 در مورد توجه ویژه به معیشت معلمان، گفت: این ظرفیت در شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان وجود دارد که در حوزه‌های خدمات معیشتی و بیمه تکمیلی، با حفظ کارکرد اقتصادی برای اعضای صندوق، خدمات شایسته‌ای به معلمان ارائه کند.

جواد نوری افزود: مقام معظم رهبری همواره بر بهبود معیشت معلمان تاکید داشتند و صندوق ذخیره فرهنگیان نیز با دارا بودن شرکت‌های متعدد در حوزه‌های خدماتی، رفاهی و بیمه‌ای می‌توانند بسیاری از نیازها و دغدغه‌های معلمان را مرتفع کنند. به ویژه اینکه هلدینگ تدبیرگران اطلس در این مجموعه، با هدف ارائه خدمات شایسته به معلمان تاسیس شده و فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: در مدیریت تحول‌گرای جدید صندوق ذخیره فرهنگیان، دو ریل سرمایه‌گذاری‌ با نگاه اقتصادی برای آینده اعضاء و ارائه خدمات شایسته به آنان، به موازات همدیگر پیش خواهند رفت زیرا معتقدیم که منافاتی بین این دو حوزه وجود ندارد و نتیجه هر دو مسیر به نفع فرهنگیان خواهد بود.

جواد نوری گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان به بیانات رهبر انقلاب لبیک می‌گوید و تلاش می‌کنیم با احصاء نیازهای اساسی معلمان، سبد متنوعی از خدمات را طراحی کرده و با بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت در اختیار آنها قرار دهیم و فرهنگیان دارای شبکه خدماتی خاص خودشان خواهند شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درباره ارائه خدمات بیمه‌ تکمیلی به فرهنگیان گفت: همچنین در حال بررسی هستیم تا سبدی از خدمات حوزه سلامت را به فرهنگیان ارائه دهیم.

نوری با تاکید بر اینکه ارائه خدمات رفاهی به اعضا با نگاه اقتصادی موسسه برای زمان بازنشستگی اعضا تضادی ندارد، گفت: فرهنگیان عضو موسسه به همراه خانواده و دانش‌آموزان کشور بالغ بر 20 میلیون نفر خواهند بود که ظرفیت بالقوه بسیار بزرگی برای فعالیت‌های اقتصادی خدماتی به ویژه در حوزه‌هایی مانند کالاهای اساسی، و اقلام فروشگاهی، بیمه تکمیلی، خودرو، مسکن، جهیزیه، خدمات گردشگری و مسافرتی و کارت‌های اعتباری محسوب می‌شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 15 =

پست های مرتبط