اخبار 29 شهریور, 1402 11:17 ب.ظ
اخبار 29 شهریور, 1402 11:17 ب.ظ

در دومین گردهمایی نمایندگان استانی مطرح شد؛

صندوق ذخیره فرهنگیان بنگاه اقتصادی متعلق به فرهنگیان است

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با تاکید بر اینکه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان متعلق به فرهنگیان است، تمام برنامه‌ها و اهداف موسسه را با محوریت معلمان و کسب رضایتمندی آنان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر داریوش خدادادی تکیه بر تخصص‌گرایی، تشکیل کارگروه‌هایی در بین نمایندگان ۳۲ استان کشور را در حوزه‌های متفاوت ضروری دانست و بر اجرای این مهم تاکید کرد.
دکتر خدادادی تاکید کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان یک بنگاه اقتصادی است که تمام دارایی های آن متعلق به فرهنگیان معزز عضو صندوق ذخیره بوده و ما همه خدمت‌گزاران آنان هستیم.

وی با اشاره به اهداف برگزاری همایش نمایندگان استانی بیان کرد: ایجاد هماهنگی برای انجام وظایف محوله این موسسه، توجیه و ارائه آخرین اطلاعات و دستاوردهای صندوق ذخیره و دریافت دیدگاه و نظرات مسئولان استانی برای پیشبرد اهداف موسسه جزو اولویت‌های مهم چنین رویدادی بوده است.

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس ادامه داد: معرفی محصولات و تولیدات برخی شرکت‌های صندوق ذخیره برای کاریابی و کارپذیری همچنین بیان و تشریح ماموریت‌های استانی از دیگر اهداف در نظر گرفته برای برگزاری همایش بود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 8 =

پست های مرتبط