اخبار 6 اردیبهشت, 1402 6:52 ب.ظ
اخبار 6 اردیبهشت, 1402 6:52 ب.ظ

اطلاعیه شماره 3 صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص مشکلات ثبت کد بورسی در سامانه موسسه

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نخستین گام اجرای طرح ارزش مالکانه، قصد دارد واگذاری سهام شرکت‌های بورسی موسسه به فرهنگیان بازنشسته را که عضو صندوق بوده‌اند آغاز کند که این طرح از اواسط اردیبهشت ماه وارد فاز اجرایی خواهد شد.

اعضای بازنشسته صندوق ذخیره فرهنگیان به منظور آمادگی جهت دریافت ارزش مالکانه در قالب سهام، صرفا با مراجعه به وب سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir و یا به طور مستقیم از آدرس https://mb.szf.ir وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی و شماره همراه خود را وارد کنند.

در صورتی که هنگام ورود به سامانه و ثبت کد بورسی با هر یک از پیام‌های خطای زیر مواجه شدید، بر اساس دستورالعمل‌های ارائه شده اقدام فرمایید:

پیام خطای «کد ملی سیستم با اطلاعات وارد شده یکی نمی‌باشد»: شما عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نمی باشید یا کد ملی شما در سامانه موسسه اشتباه ثبت شده است. اولا اینکه فرهنگیان غیرعضو امکان ورود به سامانه ندارند. ثانیا اگر عضو صندوق هستید برای رفع این مشکل ابتدا کد ملی خود را به صورت صحیح و 10 رقمی وارد کنید و سپس امتحان کنید. در صورت عدم رفع مشکل، تصویر کارت ملی خود به همراه نامه امضا شده درخواست اصلاح کد ملی را به نماینده موسسه در استان متبوع تحویل فرمایید.


پیام خطای «این فرد عضو سیستم نمی‌باشد»:
شما عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نیستید یا شماره پرسنلی را اشتباه وارد کردید. اولا اینکه فرهنگیان غیرعضو امکان ورود به سامانه ندارند. ثانیا اگر عضو صندوق هستید برای رفع این مشکل ابتدا دقت نمایید که شماره پرسنلی را درست و کامل وارد کرده‌اید. ثالثا صرفا شماره پرسنلی دوره اشتغال در سامانه قابل بازیابی است و امکان ورود با شماره دفتر کل وجود ندارد. اگر شماره پرسنلی دوران اشتغال خود را فراموش کرده‌اید به نزدیکترین اداره آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه کنید.
پیام خطای «کدملی 10 رقم باید باشد»: کد ملی را ناقص وارد کرده‌اید. برای رفع این مشکل کد ملی را حتما به صورت ده رقمی وارد کنید. افرادی که کد ملی آنها با صفر آغاز می شود لازم است حتما آن را درج کنند.
پیام خطای «کد ملی شما در سامانه ثبت نشده است. از طریق تاریخ تولد و شماره شناسنامه وار شوید»: اطلاعات شما بدون کد ملی در سامانه موسسه ثبت شده است که برای رفع این مشکل از طریق تاریخ تولد و شماره شناسنامه وارد شوید و کد بورسی خود را ثبت کنید. برای اصلاح کد ملی نیز تصویر کارت ملی خود به همراه نامه امضا شده درخواست اصلاح کد ملی را به نماینده موسسه در استان متبوع تحویل  فرمایید.

پیام خطای «تاریخ تولد با تاریخ تولد در سیستم یکی نمی‌باشد»: تاریخ تولد را به صورت صحیح و طبق نمونه وارد کنید.
پیام خطای « شماره شناسنامه با شماره شناسنامه داخل سیستم یکی نمی‌باشد»: شماره شناسنامه را به صورت صحیح وارد کنید.
پیام خطای «کد بورسی مانند نمونه باشد»: کد بورسی را اشتباه وارد کرده‌اید. برای رفع این مشکل کد بورسی را به صورت صحیح و ترکیبی از حروف و اعداد بدون فاصله وارد کنید.
در صورت مواجه شدن با هر مشکل دیگری برای ورود به سیستم و ثبت کد بورسی و یا هر سوالی در مورد طرح ارزش مالکانه با شماره 02143376 تماس گرفته و یا از طریق سایر راه‌های ارتباطی مندرج در سایت موسسه به آدرس www.szf.ir با ما در تماس باشید.

نکته مهم اینکه در تمام مراحل ثبت کد بورسی باید فیلترشکن(vpn) دستگاه غیرفعال باشد. 

همچنین نمایندگان استانی موسسه صندوق دخیره فرهنگیان در مراکز استان‌های سراسر کشور پاسخگوی سوالات فرهنگیان معزز خواهند بود. آدرس و شماره تماس نمایندگی‌های استانی موسسه در سایت صندوق در دسترس است.

به آن دسته از فرهنگیان محترم بازنشسته که کد بورسی ندارند توصیه می‌شود در اسرع وقت نسبت به دریافت کد بورسی و احراز هویت در سامانه سجام اقدام کرده و کد بورسی دریافتی را در سامانه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت کنند.

فرهنگیان شاغل عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نیز لازم است نسبت به دریافت کدبورسی و ثبت آن در سایت موسسه اقدام نمایند. طبق اساسنامه موسسه، سهام شاغلین توسط یک تیم مدیریتی پویا در صندوق مدیریت می‌شود و در زمان بازنشستگی به ارزش روز به آنها واگذار خواهد شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

4 دیدگاه

 • حسین نجفی :

  باسلام- باعنایت به درایت و دور اندیشی اعضای محترم صندوق ذخیره جهت در نظرگرفتن منافع ومصالح کلیه ی فرهنگیان محترم به نظرم به طور خاص حق به حق دار خواهد رسید وعدالت به طور نسبی اجرا خواهد شد. اجرکم عندالله

 • ابراهیم سیاری :

  باسلام واردات من شماره پرسنلی و کد ملی را وارد می کنم وقتی ورودی راه می زنم بدون هیج ایرادی با همان صفحه قبل را می آورد که باید مجدد کد پرسنلی وبقیه روا رد کنم

  • راهبر وب سایت :

   با سلام و احترام
   همکار گرامی لطفا مشخصات خود شامل کد پرسنلی، کد ملی و شماره همراه خود را به ایمیل سازمانی موسسه به آدرس info@szf.ir ارسال فرمایید تا بررسی لازم صورت گیرد.

 • جواد حراج چی :

  باسلام: ممنون از زحماتی که می کشید اجرتان با امام حسین علیه السلام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

پست های مرتبط