اخبار 5 خرداد, 1400 3:10 ب.ظ
اخبار 5 خرداد, 1400 3:10 ب.ظ

پیام مدیرعامل موسسه به مناسبت سالروز تاسیس صندوق؛

صندوق ذخیره فرهنگیان در وضعیت مطلوب سودآوری، سرمایه‌گذاری و اعتماد اعضا

هفتم خردادماه 1400 برابر با بیست‌وششمین سالروز تاسیس موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان را به خانواده بزرگ این موسسه شامل فرهنگیان عضو به عنوان صاحبان اصلی این بنگاه اقتصادی معظم و مدیران و کارکنان موسسه و شرکت‌های تابعه به عنوان امین و خدمتگزار فرهنگیان تبریک عرض می‌کنم.

صندوق ذخیره فرهنگیان یک بنگاه اقتصادی خصوصی متعلق به اعضای آن است که هدف از تاسیس و فعالیت آن، ارتقای وضعیت معیشتی و کرامت فرهنگیان در زمان بازنشستگی است. با صراحت اعلام می‌کنم که این موسسه در بیست‌وششمین سالروز تاسیس، در یکی از بهترین وضعیت‌های خود به لحاظ سودآوری، سرمایه‌گذاری برای آینده، ارائه خدمات مناسب و جلب اعتماد اعضا قرار دارد.

افزایش سودآوری صندوق ذخیره فرهنگیان در طول پنج سال گذشته از 250 میلیارد تومان در سال 1395 به 3440 میلیارد تومان در سال مالی 1399 رکورد تازه‌ای در زمینه سودآوری و میزان رشد این بنگاه اقتصادی محسوب می‌شود. همچنین پیش‌بینی سودآوری بالایی برای سال‌های آینده، نوید دوران پررونق‌تری برای این صندوق و سودآوری برای اعضای آن است.

این چشم‌انداز مثبت سودآوری با سرمایه‌گذاری‌های کلان و آینده‌نگرانه تقویت شده است به گونه‌ای که طی دو سال اخیر دو پتروشیمی بزرگ این مجموعه راه‌اندازی شده و چندین پروژه بزرگ دیگر در حال تکمیل است که با بهره‌برداری از آنها، علاوه بر افزایش چشمگیر دارایی‌های فرهنگیان، سودآوری پایدار برای سال‌های آتی را نیز تضمین خواهد کرد.

اعتماد شکل گرفته فرهنگیان به این نهاد اقتصادی بزرگ، بزرگترین سرمایه آن است و موفقیت‌هایی که صندوق به ویژه طی پنج سال گذشته به دست آورده است در سایه همین اعتماد بوده است و این همان چیزی است که ما را به خانواده بزرگ صندوق ذخیره فرهنگیان تبدیل کرده است؛ اعتمادی که ارزش آن را می‌دانیم و در راستای افزایش آن گام بر می‌داریم.

مهدی نیکدل

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + سیزده =

پست های مرتبط