اخبار 26 اردیبهشت, 1401 3:13 ب.ظ
اخبار 26 اردیبهشت, 1401 3:13 ب.ظ

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان؛

صندوق ذخیره فرهنگیان عملکرد خوبی داشته است

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان با اشاره به عملکرد مطلوب صندوق ذخیره فرهنگیان نسبت به شرایط اقتصادی کشور گفت: باید درباره صندوق ذخیره فرهنگیان شفاف‌سازی شده و فهرستی از خدمات‌رسانی‌های انجام شده به فرهنگیان عضو ارائه شود.

رضا رضایی در دیدار با جواد نوری مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، امین‌الله سالاری منتخب نمایندگان فرهنگیان در هیات امنای صندوق، مرتضی اثنی عشری سرپرست اداره امور رفاهی آموزش و پرورش کرمان، ناصر صباحی نماینده موسسه در استان کرمان، امیر انباردار معاون امور شرکت‌های موسسه و دیگر مدیران صندوق که در جریان سفر مدیرعامل موسسه به استان کرمان صورت گرفت، به برخی مشکلات فرهنگیان از قبیل بیمه تکمیلی هم اشاره و بیان کرد: صندوق می‌تواند در زمینه بیمه و کمک‌های درمانی وارد عمل شود چرا که وضعیت بیمه‌ای فرهنگیان نسبت به اصناف دیگر چندان رضایت‌بخش نیست.
رضایی با اشاره به عضویت فرهنگیان این استان در صندوق گفت: از ابتدای تاسیس موسسه تا سال 97 سهم قریب به اتفاق اعضا حدود یک درصد بود اما به تدریج افزایش سهم‌الشرکه فرهنگیان را شاهد بودیم.
مدیرکل آموزش و پرورش کرمان ادامه داد: استان کرمان در بین استان‌های دیگر کشور، سهم بسزایی در افزایش سهم‌الشرکه داشته است و جزو 10 استان برتر به شمار می‌رود.
وی بیان کرد: بیش از 90 درصد فرهنگیان استان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند و شهرستان جیرفت قدم بزرگی در عرصه افزایش سهم‌الشرکه داشته است و همه اعضای آن 4 درصدی شدند.
این دیدار روز جمعه 23 اردیبهشت 1401 و در جریان سفر مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با هدف افتتاح رسمی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی اسفندقه کرمان متعلق به شرکت فرآیندهای نیروگاهی ایرانیان (مفنا) متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

پست های مرتبط