اخبار 15 تیر, 1402 6:37 ب.ظ
اخبار 15 تیر, 1402 6:37 ب.ظ

ضرورت بهره‌مندی تمام شرکت‌های موسسه صندوق ذخیره از خدمات بیمه‌ای بیمه معلم

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اتحاد استراتژیک و به کارگیری سازوکارهای عملیاتی در مجموعه صندوق، بر استفاده تمام شرکت‌های اقتصادی این موسسه از خدمات بیمه‌ای بیمه معلم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در مراسم تکریم و معارفه اعضای هیأت مدیره شرکت بیمه معلم با تاکید بر لزوم پاسداشت خدمات رئیس و اعضای سابق هیأت مدیره این شرکت تاکید و اظهار کرد: پیاده‌سازی مدل‌های مدیریتی مؤثر تکلیفی برای تمامی مدیران است.

وی ادامه داد: در مواردی ممکن است تغییرات مدیریتی نیاز باشد که باید با حفظ قواعد سازمانی و تکریم افراد، از ظرفیت گذشتگان برای پیشبرد برنامه‌های سارمان بهره‌مند شویم.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه امیدواریم با توجه به تلاش گذشتگان و تغییرات فعلی مبتنی بر عقلانیت و استراتژی سازمانی
مسیر تکامل و تعالی در شرکت بزرگ بیمه معلم طی شود، گفت: با اتحاد استراتژیک بین همه مجموعه‌های اقتصادی مؤسسه، تمام مجموعه‌ها باید خدمات بیمه‌ای را از بیمه معلم دریافت کند.

دکتر نجف‌پور کردی افزود: این شرکت برای چنین برنامه ترسیم شده‌ای نیازمند خلاقیت و نوآوری است که مبتنی بر اقتضائاتی چون بررسی بازدهی و جلب نظر مخاطبان محصولات خلاقانه ارائه دهد.

وی با تاکید بر اهمیت تعاملات راهبردی برای توسعه فضای کسب و کار اظهار کرد: با وجود آنکه بیمه معلم نباید از پرتفوی آموزش و پرورش غفلت کند، توجه به حوزه بازاریابی کروی هم اهمیت دارد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان توجه به امور مربوط به فرهنگیان مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: یکی از مطالبات جدی فرهنگیان بکارگیری افرادی از میان این قشر و فرزندانشان در روند انتصابات موسسه و زیر مجموعه‌‌های آن است که با احتساب جمعیت یک میلیون و ۶٠٠ هزار نفری فرهنگیان و خانواده‌های آنان حدود ۵ میلیون نفر هستند و انتصاب از این قشر باید در دستور کار باشد.

دکتر نجف‌پور کردی تصریح کرد: در تمام انتصابات افرادی باید به کار گرفته شوند که تعهد، تبحر و تخصص را برای پست‌های در نظر گرفته شده داشته باشند و انسان‌های سالم، عالم و خادم باید رتبه‌‌های اول را داشته باشند.

**توسعه خدمات‌رسانی بیمه معلم رویکرد جدید تیم مدیریتی

در ادامه دکترمفید امینی مدیرعامل شرکت معلم ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و اعضای هیأت مدیره قبلی، گفت: عملکرد امروز بیمه معلم مرهون تلاش مدیران و کارکنان این شرکت در گذشته و حال است و اکنون نیز سعی تیم جدید مدیریتی بیمه معلم بر این است که با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ستادی خود، دامنه خدمت را در تمامی نقاط کشور توسعه دهند.

دکتر امینی با ارائه بخشی از اقدامات انجام‌شده در ماه‌های اخیر و برنامه‌ها و سیاست‌های تیم مدیریت جدید، بر این نکته تأکید کرد که نگاه عمیق و جستجوگر به دستاوردهای دیروز، رسیدن به افق‌های روشن آینده را در پی خواهد داشت.

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه معلم از همراهی و حمایت مسئولان مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، کشتیرانی ج.ا. ایران و سایر سهامداران این شرکت در پیشبرد سیاست‌های جدید شرکت، قدردانی کرد.
دکتر غلامرضا حیدری کرد زنگنه مشاور مدیرهامل موسسه نیز در این آیین ضمن قدردانی از همه ارکان و نیروهای شرکت بیمه معلم در طول دوران مسوولیت خود در این شرکت، از دکتر نجف پور به دلیل حمایت های جدی و مستمر از بیمه معلم تشکر کرد.
در این آیین که با حضور مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان،معاونان و مدیران موسسه و تیم مدیریتی شرکت بیمه معلم برگزار شد از خدمات چندین ساله دکتر حیدری کرد زنگنه و دکتر ابراهیم تحسیری از اعضای هیأت مدیره قبلی شرکت قدردانی و با اهدای لوح و هدایایی از ایشان تجلیل شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =

پست های مرتبط