اخبار 30 شهریور, 1402 2:28 ب.ظ
اخبار 30 شهریور, 1402 2:28 ب.ظ

ضرورت تعاملات دوسویه میان نمایندگان استانی و صندوق ذخیره برای پاسخگویی به فرهنگیان

مدیرعامل شرکت فرآیند نوین فرهنگیان بر ضرورت توسعه تعاملات عمیق میان نمایندگان استان‌ها و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای خدمات رسانی بهتر به فرهنگیان عضو تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، عبدالوحید فیاضی در همایش نمایندگان استانی با اشاره به اینکه نمایندگان استانی همواره به عنوان خط مقدم و نیروهای خدمتگزار به فرهنگیان در کشور، اهمیت دارند، بیان کرد: آنها جایگاه خود را در خدمات رسانی بهتر و ایجاد شبکه ارتباطی قوی در کشور ثابت کرده‌اند.

فیاضی با اشاره به اینکه نمایندگان استانی موسسه همواره در خصوص عملکرد صندوق و مجموع شرکت ها به خصوص شرکت های ارائه کننده خدمات به فرهنگیان پاسخگویی دارند، افزود: دفاتر این نمایندگی ها علاوه بر آنکه در راستای بهبود شاخص های امور اعضا اعم از جذب عضو، افزایش سهم الشرکه و غیره ایفای نقش می‌کنند، جایگاه پاسخگویی به فرهنگیان در استان های کشور را دارند.

مدیرعامل شرکت فرایدن نوین فرهنگیان افزود: باید ارتباط مداوم و عمیق میان نمایندگان و مجموعه وجود داشته باشد و اطلاع آنها از جزئیات بسیار مهم است که البته این موضوع تنها با همکاری دو سویه شرکتها و نمایندگان برای ایجاد ارتباط از درگاه شرکت فرآیند نوین فرهنگیان امکان پذیر خواهد بود.

در روز دوم و در بخش پایانی؛ این نشست با موضوع مرور ماموریت های شرکت فرآیند نوین فرهنگیان در قالب گفتمان میان نمایندگان استانی، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت فرآیند نوین فرهنگیان ادامه یافت؛
نمایندگان استانی ضمن کسب اطلاع از قراردادهای جدید این شرکت که در راستای استفاده بهینه از توانمندی این نمایندگی ها برای توسعه بازار شرکت های زیر مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان منقعد شده است، سوالات و پیشنهادهای خود را مطرح کرده و در خصوص این ماموریت جدید که به وظایف قبلی شرکت فرآیند نوین فرهنگیان اضافه شد، به تبادل نظر پرداختند.
در پایان همایش دو روزه نمایندگان استانی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از نمایشگاه شرکت صنایع آموزشی با بیش از ۳۰۰۰ هزار قلم کالای آموزشی و کمک آموزشی بازدید کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 5 =

پست های مرتبط