اخبار 16 اسفند, 1401 6:32 ب.ظ
اخبار 16 اسفند, 1401 6:32 ب.ظ

طرح‌ جدید بیمه معلم برای فرهنگیان در همایش سراسری موسسه رونمایی شد

شرکت بیمه معلم از طرح بیمه مستمری ویژه اعضای بازنشسته موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تحت عنوان «طرح میعاد» در همایش سراسری مدیران موسسه رونمایی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، در همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه که در روزهای 13 و 14 اسفند 1401 در اردوگاه شهید باهنر و با حضور دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و اعضای هیات امنای موسسه برگزار شد، خدمات و محصولات جدید شرکت‌ بیمه معلم معرفی شد.

در این همایش، دکتر مفید امینی با اشاره به سیاست‌ها و اهداف کلان و برنامه‌های راهبردی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که از سوی دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل موسسه اعلام شده و به منظور تحقق بخشی از انتظارات و خواسته‌های فرهنگیان عزیز، گفت: طرح بیمه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان که به طرح میعاد شناخته می‌شود مزایای متعددی دارد که می‌توان به پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده، استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی و امکان برخورداری از تخفیفات حداکثری در کلیه رشته‌های بیمه‌ای اشاره کرد.

وی افزود: سایر مزایای این طرح شامل مستمری مادام‌العمر و همچنین امکان خرید سایر بیمه‌نامه‌های مورد نیاز است.

دکتر امینی تصریح کرد: فرهنگیان در شرف بازنشستگی عضو موسسه می‌توانند قبل از بازنشستگی ازطریق دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 8 =

پست های مرتبط